John Deere

da panonstib je genije za traktore stvarno covek sve zna koliko sam mogao da primetim koliko pomaze ljudima ovde,svaka cast.dragan 82 poslao sam ti mail za neku masinu...
 
možda da ako ti rikne prednja pogonska osovina ti nakačiš ovo čudo i prednjom hidraulikom podigneš prednji kraj traktora i tako do servisa:osmeh:
 
Nije samo da bi se manje gazilo, drugi je razlog zasta se postavljaju ti tockovi spreda.
 
Ovde je druga uloga točkova koji su postavljeni na ovaj traktor, a to je valjanje zemljišta i razbijanje grudvi kako bi roto drljača idealno ravno pripremila zemljište i nakon toga ide valjak koji sabija zemljište i u jednom prohodu priprema zamljište za setvu.
 
Ja bio veceras da vidim ovaj traktor. Decko ga cenio 16000, pa mi spustio na 11, a mislim da bi mozda pristao i na 10 000.


 
Hahaha,sa sve novim brojacem za radne sate koji broji sate posle generalne....Kao u mojoj rajki ima na satu 1880 sati rada od 1991.godine :haha: a to je jedno sesti sat koji meri radne sate :haha:
 
Mali ga kupio pre 2 meseca , ali mu ne odgovara za rad u sumi , kaze da je mnogo veliki. Sat za merenje sati ne radi , jos mu mali razbio staklo. Sto se tice farbe , i on ga tako kupio.
 
Dragane sad mi samo nije jasno jel se ti zakopcavas na ledjima ili mislis da se mi zakopcavamo na ledjima ... :sta:
Mali ga kupio pre 2 meseca i prodaje,a cenu sa 16 000 odma spustio na 11 000 dok nisi ni izvadio pare.
 
Mali je sampion nikada nisam naleteo na jaceg prodavca , hteo da me uvati na brzinu. Samo mi jedno nije jasno kako moze da mu pise u knjizicu za gasove 2.. radni sati . U vezi toga nista ne razumem , jer ovde ako se slazu r.h. moze se ici do 3god u zatvor. A sto je najgore kolega iz Bosne koji radi traktore , on me jos nagovara da ga kupim , jer nije puno skup.
 
Nazad
Vrh