JelenaI

Pa važi , ali onaj smeh na kraju poruke mi ne liči na ništa pametno ...Ali ...
 
Ne može tako da se razgovara sa ministarkom,nije lepo a ako zatreba pomoć tu sam ,pa i ti bi Jelena meni pomogla ,jel tako. :nono:------ :sreca:
 
Evo i ja da poželim dobrodošlicu , nadam se da će tvoja vizija budućnosti Srbije prevladati...Pozdrav :D
 
stiv je napisao(la):
Ne može tako da se razgovara sa ministarkom,nije lepo a ako zatreba pomoć tu sam ,pa i ti bi Jelena meni pomogla ,jel tako. :nono:------ :sreca:

Pa, stvarno si dokazao da si castan saradnik! :D
Post je spojen: [time]1248980903[/time]
_________________________________________________
Farmer II je napisao(la):
Evo i ja da poželim dobrodošlicu , nadam se da će tvoja vizija budućnosti Srbije prevladati...Pozdrav :D

Zahvaljujem! Veliki pozz! :D
 
šta je muški rod , čim vide lijepu ženu pa makar i na slici ::000::
sreća pa sam ostario za te stvari :haha: :haha: :haha: a i malo sam ::spreman na sve::
još jednom pozdrav jeleni ::svaka cast:: :cao: :cao: :cao:
 
e ovako izgleda zenska koja drzi do sebe i koja hoce da bude poljoprivrednica,a ne seljanka zamazana i da sarafa oko traktora :udri: :udri:
dobro nam dosla :cao: :ppozdrav:
 
Da , ali nje nema :sta:,izgleda da da je prohujala kroz forum i nestala kao san letnje noći. :pcelac::
Post je spojen: [time]1250274834[/time]
_________________________________________________
 
al vas je ispalila redom,malo se pojavila i odeeeeeeeeeeeeeee........,lepo vam je napisala ispod slike"nekada pobedite a nekada ucite",a vi izgleda samo ucite :haha:
 
North ARMY je napisao(la):
e ovako izgleda zenska koja drzi do sebe i koja hoce da bude poljoprivrednica,a ne seljanka zamazana i da sarafa oko traktora :udri: :udri:
dobro nam dosla :cao: :ppozdrav:

Hvala, bolje vas nasla. :D
Post je spojen: [time]1250286740[/time]
_________________________________________________
Nece Jelena da ode. ;) :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh