Jecam 2015-2016

kod nas je bilo cega oces samo koji dan sacekas i nabave. da pitam i ovde, jel neko obraca paznju na kolenca kada je upitanju usporivac rasta. sad citam cerone od pojave drugog kolenca, pa mislim da nije malo kasno za usporavanje kad dodje do drugog kolenca??
 
Ako nisi nasao ,Cerone ima u Srbobranu kod Rodica, ako znas polj. apoteka iza suda Dobrovoljacka ul.
Neško me dobro podsetio za Hemoslaviju nazvao sam ih i doneo njihov kurir na kućnu adresu nisam morao da idem cerone 1L 2370 dindži ide od 0,75 do 1l po hektaru meni treba pola litra a ostalo spakujem za dogodine :ppozdrav:
 
Da li mogu da prihranim sada jecam sa 100kg Kan-a po ha? Da nije kasno?
Bacio sam samo 80-100kg Ureje po ha. Po boji bi se reklo da mu treba jos malo, mada ni visinu nema bas neku. I reko da mu dodam jos malo KAN-a
 
I ja cu bacati jos 100 kg po Ha. Ima dobru boju, a prskao sam ga regulatorom rasta pa valjda nece poleci.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Koliko vremena treba da reaguje regulator rasta moj ječam i posle prskanja i dalje raste kao i do sad

Послато са 351D уз помоћ Тапатока
 
Pa nisam sad neki stručnjak zato i pitam jer od prskanja je onako vizuelno narastao u visinu bar 15-20 cm

Послато са 351D уз помоћ Тапатока
 
Pa nisam sad neki stručnjak zato i pitam jer od prskanja je onako vizuelno narastao u visinu bar 15-20 cm

Послато са 351D уз помоћ Тапатока
Pa regulator mu samo djelomično redukuje visinu i podebljava mu stabljiku neće od regulatora da prestane da raste.
 
Tako sam i ja shvatio čitajući uputstvo ali nisam očekivao da će da buja ovim intenzitetom , videćemo rezultate pred žetvu

Послато са 351D уз помоћ Тапатока
 
Nonius slikan u subotu. Pre par dana zaštićen Falkonom i urađena druga prihrana sa 50-60kg AN-a po jutru.


75568fc65e75bcdc709fe3e2540163c1.jpg
 
Kod mene pocinje da "pusta bradu",od nedelje ce ici prskanje,Modus je odradio posao zapravo,vise ne eksperimentisem.
 
Nazad
Vrh