Danas skinuo 1.5 hektar, Zebra i Fanky,prinos oko 6t/h, moglo je mnogo bolje da nije bilo prvo velike vlage pa onda velike suse,Ne znam odakle je izsao onaj jecam.Sto se ulaganja tice,bacen je samo KAN 400kg/h prskano sekator,Pilon,poluh i drugi put u klasu Pilon plus i Grom,to je to.Prinos solidan,cena nula,tako da ovim završavamo sto se jecma tice.




