gradistanac
Član
Zapremina x hl = tezinaKoliko stane jecma u onu redovnu zmaj prikolicu kad je bas dobro napunjena?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
Zapremina x hl = tezinaKoliko stane jecma u onu redovnu zmaj prikolicu kad je bas dobro napunjena?
zanimljivo da kazes da su legli a da nema prinosaДа ли је полегао? Све јечмове које сам ове године видео у атару су мање или више полегли једино ко је сејао КУМ је био скроз усправан. Додуше ми немамо ни приближно толики принос.
znači loš kukuruz je tajna uspeha voli bih manji rod ječmaEvidentno je da smo dobro prošli sa padavinama.Svuda je predusev kukuruz koji nije dao nikakav prinos, ostalo dosta zaliha đubriva+urađeno sve po p.s od jesenjeg i prolećnjeg đubrenja preko zaštite.




