Jagode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta mislite da li je mozda podneblje ove godine bilo lose za jagodu u ovom delu Smederevo,Smed. palanka,Mladenovac,Sopot...jer mi smo i prskali i imamo trulezi dosta , a npr strawberrimp kaze samo dva puta prskao i nema trulezi .
 
@Sopot
Ma moram da prskam korov da bi jagoda dobila sunca :haha: :haha: :haha:

Inace ja sam prskao 2 x switch, 1 x signum pa sada opet 1 x switch i imam trulezi, tako da li je podneblje ili je termin prskanja (sto ce pre biti) iako sa ovakvim vremenom nemam pojma kako strawbery nema trulezi.
Post je spojen: [time]1274731665[/time]
_________________________________________________
Dali mi u apoteci (posto nije bilo fusilade malog) gallant super :sta:
 
na pet kila zdravih, deset jagoda su trule...i siri se normalno.al cu ih obrati pre nego se zaraza rasiri.a jednogodisnja je cista bez trulezi.Imam kleri i 15 dana berem,a ostalo mi je jos deset dana berbe pa se nadam da ce izdrzati.Danas otislo 2300 kg po 100 dinara..a sutra ce sigurno biti 90.nervira me,pada cena i ici ce do 80 din u sredu,a onda ocekujem porast.To je moja procena,mozda lupam.
 
Jedno strucno pitanje kolko Teldor ima Karenciju i dali sme u jagodu da se koristi posle prvog branja
 
kokosije djubrivo pomesano sa pilotinom ispod tovljenih piladi .sto mislite valja li.
 
Nije bas za ginisa ali
4htw1i.jpg
 
ljudi treba mi rasad jagode kod nas to niko ne radi u CG.po mogucnosti klery i azije.treba mi oko 10.000zivicazemljiste je spremno.i odgovorite vise za kokosinjac dali valja zaorati
 
@srdja
kokosije djubre ne bi trebalo da se baca pre sadnje kolko jaa znzm ali neka kaze jos neko.negde sam procitao da ni ovciji stajnjak nije dobar ali ja ne mogu da se pozalim.
Post je spojen: [time]1274818688[/time]
_________________________________________________
jel signumu karenca 3dana?
 
karenca je tri dana za signum.
Post je spojen: [time]1274820939[/time]
_________________________________________________
bar je meni tako receno, i ja prskao.
 
Pa ovo nije normalno evo kise opet :kisa: :kisa: :kisa:

Clery mi je sitna, Alba srednje krupna - krupna, Asia je cudo, extra velika i slatka tek krecem berbu.
Jagodu prodajem od kuce a i raznosim - od danas za 120 (najvise sam spustio zbog sitne Clery)
 
i mene me interesuje da vi mene to kazete da i ja lena prodam po te cene :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:, cene na kvantasu bile od 60-80 a ako neko placa 120 evo dajem mu sve sa stabljikama nek vadi :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
ma to je veliki problem, zbog one kise sto je bila, ja kazem max 5 dana i cena mora da se stabilizuje, jer je sad navuceno toliko sljama da je to neopisivo :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh