Izmuzista za krave

igordulic

Član
Učlanjen(a)
4 Mar 2010
Poruka
2.343
O ovoj temi nije pisano ako sam dobro video pa da stavim nesto novo :)

Post je spojen: [time]1294570944[/time]

igordulic

Član
Učlanjen(a)
4 Mar 2010
Poruka
2.343
Nema nije moja njiva,samo radim u arendu,ali plan je bio da se samo izbije zid i stavi i sa druge strane ako bude potrebno,ali od toga nece bit nista na ovu cenu.

tine

Član
Učlanjen(a)
14 Avg 2007
Poruka
608
Još prilog iz mog programa.

swing izmuzište, samo na sredini jedan red muznih jedinica, to funkcionira u izmuzištu preko 8 krava na stranu, kod manjih ide ušteda kod opreme na štetu brzine rada. Swing 8 je usporediv sa 2*6 i kapacitet rada je oko 70 krava na sat s jednim muzačem.

ovo je interesantna slika od jednog kupca, koji je instalirao malo opreme, a si ostavio mesta za buduću rast

ako neko prilikom dobije na lotu...

Pošto je reklama obrisana, obrisani su i postovi koji slede jer nemaju smisla.

igordulic

Član
Učlanjen(a)
4 Mar 2010
Poruka
2.343
Ovakvo kruzno izmuziste sam video u hrvatskoj na farmi od novokomerca,jako je zanimljiv sistem,krave stalno ulaze i izlaze tj krug se polako vrti i kad dodje do kraja krava je pomuzena izlazi a na drugom kraju ulazi sledeca.

sremac88

Član
Učlanjen(a)
24 Sep 2010
Poruka
1.543
Slabo pratim ovaj deo foruma pa ne znam da li je ovo u nekoj temi prikazano, ali koliko sam upoznat ovo je "viša matematika" za naše govedarstvo nažalost.

mims

Član
Učlanjen(a)
23 Jul 2009
Poruka
5.790
Ajde sredi slike, i u drugoj temi je slična situacija ako ti treba pomoć imaš temu o postavljanju slika.

Učlanjen(a)
26 Feb 2012
Poruka
479
Ovakvo kruzno izmuziste sam video u hrvatskoj na farmi od novokomerca,jako je zanimljiv sistem,krave stalno ulaze i izlaze tj krug se polako vrti i kad dodje do kraja krava je pomuzena izlazi a na drugom kraju ulazi sledeca.
Igore to je Karusel, oprema je De Laval, jedan je montiran u Vupig u Vukovaru, izuzetno dobro izmuzište.

babun

Član
Učlanjen(a)
31 Mar 2012
Poruka
185
samo je pranje od de laval

---------- Poruka napisana u 22:19 ---------- Prethodna poruka je at 20:58 ----------

videli se sada slike

Poslednja izmena:

kifler

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
936
Vide vide svaka cast, koliko grla posedujes , koliko je to eura, ima li povracaj novca na takve investicije.

babun

Član
Učlanjen(a)
31 Mar 2012
Poruka
185
Imam 20 grla a planiram ici do 40 grla,ovo sam ja polovno uvezo iz francuske izaslo me 9000 eura, kod nas ima posticaj na nove stvari 40% povrata

Vrh