Izložbe golubova, živine i sitnih životinja

zarkodj

Član
Učlanjen(a)
24 Nov 2008
Poruka
188
Druga nedelja u decembru bi trebalo biti u Novom Sadu. Bar je to tradicija.

Milan BMK

Član
Učlanjen(a)
5 Dec 2010
Poruka
60
12.12.2010. ima berza u Pančevu, istog dana ima i u NS....Pozdrav
Berze sitnih zivotinja.. ::namigivanje::

Milan BMK

Član
Učlanjen(a)
5 Dec 2010
Poruka
60
Ima par malenih uličica, za koje neznam kako se zovu, ali uglavnom je bila kraj reke Tamis...

Milan BMK

Član
Učlanjen(a)
5 Dec 2010
Poruka
60
Ja nisam bio tamo, ali cena prepelica je oko 150 dinara za komad, naravno za odrasle, možeš ih naći po jeftinijoj ali i po skupljoj ceni što zavisi od odgajivača... Pozdrav

Milan BMK

Član
Učlanjen(a)
5 Dec 2010
Poruka
60
OBAVEŠTENJE : Međunarodni sajam peradarstva u Somboru održava se 28.01.2011-30.01.2011. U okviru izložbe ptica održava se i Ornitološki šampionat Srbije za 2010 godinu.... Vidimo se :cao: :cao: :cao:

joxy

Novajlija
Učlanjen(a)
21 Feb 2011
Poruka
1
Da li mozda neko zna gde se moze naci kalendar izlozbi za ovu godinu? Unapred hvala, pozdrav!

Milan BMK

Član
Učlanjen(a)
5 Dec 2010
Poruka
60
reci sta ti treba.....neke su izlozbe podeljene ( zivinarske i ptičarske) i samo da znas sezona je gotova, a nova jos nije počela tek na zimu..ima jos poneka izlozba, ali je to sami kraj sezone, sad počinje sezona lezenja......
sad u nedelju 27. 2 . Pančevo-tad je berza a izlozba počinje u petak 25 februara.

Milan BMK

Član
Učlanjen(a)
5 Dec 2010
Poruka
60
fulika je napisao(la):
Da li neko zna gde ima da se kupe kredlice koke. Odgovara mi okolina Sombora, unapred hvala.
imas dosta zivinara u Somboru...jel bas oćes obične ili neku patuljastu rasu.."sličnu kreglikama" :haha:

zokspile

Novajlija
Učlanjen(a)
19 Apr 2011
Poruka
3
Pozdrav,
od danas, 02.09.2011. do 04.09.2011. u sklopu Ljubicevskih Konjickih Igara ima u Pozarevcu izlozba sitnih zivotinja, hala na starom buvljaku. Mislim da je u nedelju 04.09.2011. pre podne, velika prodaja sitnih zivotinja ispred te hale, prosle godine sam vodio klinca kada je bila prodaja i bio je ogroman broj prodavaca.

Vrh