Isplativost proizvodnje mleka u 2012

ja mislim da ova karikatura opisuje trenutno stanje u vezi isplativosti proizvodnje mleka i da bi svaki dalji komentar bio suvisan,tako da mozemo i da zatvorimo temu

:bravo:
 
Kod mene u kraju nema organizovanog otkupa a velike mlekare traze kolicinu.Mleko prodajem po 50din/l mesecarima i sir po 300din
Za toliki poso i to je malo ali sta se moze docice neko bolje vreme.................valjda.........
 
ја продајем 60дин-лит људима што долазе код мене кући, њихова амбалажа, плаћање одмах након точења из уређаја, нема ограничења по питању количине која се може узети одједанпут :osmeh:
 
Pa meni treba 2.5 litara mleka pa predam u mlekaru da dostignem cenu koju ti dobijes kod kuce !!! , plus sto stalno nesto zakeraju, te hoce ovako ili onako,te ne valja im ovo-ono, i kasne sa isplatom 3 meseca (danas podigao u banci 2. deo januara)......Samo nemoj da ispustis takve musterije, zlata vrede, bio bih zadovoljan i sa 40 dinara po litru samo.....
 
dali neko ima informacije o pravilniku koji treba da izadje za nas stocare,koji treba da regulise kako da nam isplate subvencije za hranu koju utrosimo za krave ,bikove itd...
 
Nazad
Vrh