IMT

Nisam znao da ima vise mera konusa za IMT.
Kupio, ne pasuje
3fe550482486909763c131543b1ed851.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Na imt 558 kad nagazim kvacilo vratilo se i dalje okrece. Ranije je malo krcalo dok se ukljucivalo,sad odjednom uopste. Lako se ukljucuje i iskljucuje ali i dalje se okrece kad nagazim kvacilo. Sta bi moglo da bude?
 
Jel neko skoro uzimao brtomer ?
Vidim Tafe oko 1500din, TRD duplo jeftiniji. Jel ima neke razlike bar malo u kvalitetu ?
Mada vidim i na sajtu Ekounije za 1000din obrtomer navodno original Teleoptik za 1000din.
 
RTD ti je najbolja varijanta. Ali neka i Montoya napiše neku.
Cika Lazo, ako ti je zazor između druk ležaja i žabica velik odnosno prazan hod kvačila, neće odvajati kardan. Ako je zazor između prvog i drugog stepena velik, opet nema odvajanja.... Sve u svemu ako nisi sklon šarafanju, potraži majstor.
 
RTD ti je najbolja varijanta. Ali neka i Montoya napiše neku.
Cika Lazo, ako ti je zazor između druk ležaja i žabica velik odnosno prazan hod kvačila, neće odvajati kardan. Ako je zazor između prvog i drugog stepena velik, opet nema odvajanja.... Sve u svemu ako nisi sklon šarafanju, potraži majstor.
Imam druga voli da se petlja sa tim stvarima i pitacu njega da pogleda,a ako ne uspe trazim majstora. On mi rece kao nesto samo treba da se nasteluje. Stelovao je i na njegovom 558.
 
Kod mene kako je majstor rekao je bilo da je kardanska lamela zalepila, i onda je izgubio drugi stepen, i evo kratko posle toga opet ista prica...
 
Uzeo sam rtd i traje mi na rajki evo danas zaokružila na 907rs.
Stric kupio tafe, ubrzo mu crko. Kupio Teleoptik i taj je crko i onda uzme rtd, mislim da mu još uvek radi.
Ali da treba uzeti račun, treba.
 
"Parametar" se kod nas prodaje kao TAFE i znam za nekoliko koji su pregurali vec 2000
Znam i za par RTD da rade vec nekoliko godina ne znam tacne sate
Drugar je nedavno kupio RTD u Juselu, tj. kupio ga pre dva meseca a nedavno namestio i nevalja, a nista i od reklamacije
 
Znam, idem da kupim pod ruku nesto sta god da kupim pokajacu se. Pobunilo me na sajtu Jusela sto je RTD duplo jeftiniji,a ne znaci da je losiji.
Imao sam u planu leto i da ubacim onaj multi...al danas iz zezanja probao i vidim pinjon radi a on je najskuplji, reko da dokupim sajlu i sat posto sajlu uopste nema, a sat se raspao.
 
Nazad
Vrh