IMT

Dok sam vozio 533, nikad problema sa pvp nisam imao, odradio je 6000 sati za 18 godina, u svim poslovima, dizne jednom reglažirane, membrana zamjenjena 3-4 puta, redovno podmazivana, i ta metalna mrežica u obliku polumjeseca je isprana benzinom...... A na motoru su prolupale čahure na klipnjačama, tad sam ga otvorio, obrusio radilicu, novi ležajevi radilice, karike, dihtunzi, uložio 250€.....i od tada je natukao 3500 sati, dva auspuha, nekoliko polovnih vodenih pumpi i ac pumpi, dok nisam kupio nove, dva puta odrađeno kvačilo, otišle pracne, slab kvalitet..... I to je to, za mene zahvalan traktor koji je sve zaradio.....
 
Juce mu spakovao kocnicu, dobos nema ko da obradi zbog korone ::sramota:: , reducir jedan da se zamen i fin, ide kod gazde.....

zpGLRLk.jpg
 
Mogao si zamenit levi i desni doboš desnu kočnicu obično niko ne koristi

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Jel zna neko kako se skida ova rucica na preklopniku?
Mrdam je klestima veoma malo, levo-desno ali nece da krene, da se odvija...
59f4f8c27e3463403b637c5928810867.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Uspeo
Ima crvic, vidi se i na slici, sa cela osovine, on drzi rucicu, kad se izvadi rucica silazi i ovaj prsten sa osovine.
Imao sam srecu da sam nasao kuglicu, stoji u ovom prstenu i vice "klik" kad se odabere polozaj. Ispala kad sam svukao prsten, opruga je potiskuje.
Neka resenja ovih Indijanaca pocinju da mi se svidjaju
Morao sam malo da je prepravim, smeta rucna tako da jedan izlaz nije mogao da se koristi, sad je oke
52616986763bec8f3228a30a5bee7e2b.jpg
5eac1cde9c405cba276dbe864d711a55.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Danas sam imao priliku da vidim kontra paljenje na IMT -u. Vukli smo stajnjak, ujak zaustavi traktor pravo uzbrdo i ugasi ga.Čim je pustio kočnicu traktor krenu malo nazad i izbi dim na usisnoj cevi. Vrlo opasna situacija, pogotovo što na prikolici nema nikakvih kočnica.
 
I meni se jednom desilo kontra paljenje na imt 542, sa vitlom sam radio, sajla je isla kroz gustu sumu i prilikom vitlanja sajla je savila neko stablo, traktor se propeo i na jednom je dim poceo izbijati ispod haube, sreca uspio sam brzo ugasiti traktor.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh