IMT

Koliko košta ta elektropumpa kojoj veruješ?
Dali gorivo prolazi kroz pumpu slobodno kada je struja isključena, odnosno interesuje me dali bi motor radio ukoliko nema struje i gorivo ide slobodnim padom.
Inače, ovo izgleda pristojno, a može i da se upakuje da izgleda k'o fabrički.
Oko 20e
Ugradio sam par na kombajne i rade već 4-5 god, prolazi nafta i kad je isključena
Imam i od perkins motora elektro pumpu trenutno je na ultu ( dok ne stigne originalna)
577 jel imaš ti nešto a da nije NAJ BOLJE??
Eno na 533 je socijalna ac pumpa 1300 din i ne curi!!!!
Na 539 je slovenačka i kapa ide i tamo elektro!!




Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Mene takođe iritira IPM ac pumpa na S44.Od prvog dana slini na sastavu membrane i ne može da se dotegne a ne bih da je čačkam i otvaram.Radi lepo i sve u redu samo to curkanje ide na živac.
 
Nisam ni ja imao problema sa IPM na S motoru jedno 15 godina tj oko 1500-2000 rs. A onda je počela da slini, ventil se raspao.... Skrpio sam je, ne slini više, ventil zamenio ali ako bude problema možda probam tu PTZ kad je tako dobra. :)
 
Ja sklopio iz delova
Drukalica i membrana IPM gornji deo sa ventilima i casica od te Slovenackee.
Traktor pici kao blesav, nigde kapi ne pusta!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sklopio iz delova
Drukalica i membrana IPM gornji deo sa ventilima i casica od te Slovenackee.
Traktor pici kao blesav, nigde kapi ne pusta!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока


Podsjetio si me na neka loša vremena, dok sam iz tri pumpe na hrpi i jednom novom membranom, sklapao jednu da radi, za 533.....a tako je bilo i sa pumpom vode, neki dan našao 3-4kom, neke su gusane neke aluminijske..... Svakako se krpalo....
 
Ja bacam majstor uzima tešanj vodena ni 700 sati rasklimala se.
Ja reko bacit stavio bga england majstor uzo da će on delat ju.
 
Problem sa IMT 533, traktor radi normalno ali ne prima gas do kraja, kad se skine donji deo filtera za vazduh dobija punu turazu.. Zna li neko sta moze biti problem?
Hvala unapred
 
A moguće da ti je i zaštopan filter zraka, kao što je bilo na 533 koji sam kupio, koliko je zapeklo, nisam mogao oprati, morao kupiti sve komplet, i onda nije htio preko 1800 obrtaja..... Razlog slaba propusnost gljive, na kojoj sam zakretao one limove da dobije veću propusnost, onda je radio punim plućima....
 
Moguce da je losa kompresija i ventili rastelovani pa se gusi

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
A kad skine filter onda se popravi pumpa i regulator

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Zar nije na svakom traktoru kad se skine filter da dobije vise vazduha?

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh