IMT

Koja je razlika izmedju 577 I 587?
I'ma li razlike u hidraulici, motoru?
Nudi mi se u nekoj zameni jedan 587, sluzio bi za prskanje i vestak.
Prskalica od 850l I jos dva dodatna rezervara i rasipac sa 1000kg djubriva, koliko bi se izborio sa time?
 
Postoji li graficki prikaz kako izgleda ta razlika izmedju 577 i 587, da li i na manjim obrtajima ima razliku u snazi ili je razlika samo u maksimalnim obrtajima motora?

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Kod jednog IMT kolekcionara sam gledao taj 587, covek ima oko 20 imtejaca.
Nikakve razlike nema u odnosu na 577, ne znam zasto nosi tu oznaku...
E ovaj je bio iz 90-tih i imao je fabricki hladnjak za ulje, to mi se bas svidelo!!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Verovatno mislis na pravog coveka, on je u Grncari.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Noviji sa spoljnim cilindrima, nzm. Jedno 1500-1600, ali onda treba dosta tereta-tegova napred. Javiće se neko ko zna.
 
Moj je noviji. Nosi gaspardo sejalicu koja je teška 980 kg i stane semena još neki 160-170 kg. Ali je tu velika poluga i imam svih 10 tegova napred. Kad je puna moraš biti nežan na kvačilu...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
7ica sa spoljnom hidraulikom je sposobna da digne teret, ali u transportu mora baš nežno sa njim, kratak je i pored svih tegova oće da vaga... A ume i da isčupa šrafove nosača spoljne hidraulike, da pucaju tregeri, utege....
Nije on baš idealno rešenje...
 
Sad sam iz radionice AC pumpa me opet najedila!!
Neće više dobila je od beton!! Uvak kaplje na onoj čašici i slini na membrani!!!!
Sad ova stupa na snagu,
97d60b418391f2781ec7dcb0f4779818.jpg

Stvarno je suv motor samo ona slini naftu gde god parkiram fleka

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Koliko košta ta elektropumpa kojoj veruješ?
Dali gorivo prolazi kroz pumpu slobodno kada je struja isključena, odnosno interesuje me dali bi motor radio ukoliko nema struje i gorivo ide slobodnim padom.
Inače, ovo izgleda pristojno, a može i da se upakuje da izgleda k'o fabrički.
 
Ja ne mogu da se iskajem što sam dao lelektričnu Facet ac pumpu sa kombajnom.Ono je bila institucija za sve ove pokušaje.
 
Nazad
Vrh