IMR - Rakovica

Zaboravio sam napisati, imam takvo sedište na našoj. Fabrika je ugrađivala na neke rakovice (narandžaste-superašice).
 
Takvo imam u 560 nisam. zadovoljan malo je tvrdo!!!! Nije bas udobno

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Jeste malo tvrđe ali je sistem makaza dobro i jednostavno rešen. Možda je za one sa manje kg.... 🙂
Nego @lovac luka ko je proizvodio ono sedište koje se moglo naći u IMT -u 585 i 588, ono sa oprugom pozadi, što se gega na sve strane? Sećam se da si ti spominajo ali sam zaboravio ko je proizvođač. Znaš na koje mislim?
 
Radijalna spiralna opruga u onoj kao cevi, ram od okruglih cevi,mogucnost naginjanja u brazdi itd.
Imt ga je radio civo crveno sediste

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Ljudi, jel zna neko koja je tačno priča sa ovima "NEW TRAKTORI RAKOVICA" sa FB?



ef89eb621bea9555568015730137899e.jpg
3a5e67028ece2ff6bb5a5dde9520460f.jpg
 
Poslednja izmena:
Vrv su pocistili fabriku pa ce sad sklapati, odlivke niko vise ne moze napraviti.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Вероватно су полу-склопови у питању као код заставе. Па ко хоће да се игра и склапа. Ко зна колико их има и још битније да ли имају пратећу документацију, да не буду уствари репариран а нов нов ....
 
Pričao je neki lik na youtube da je kupio novu prednju vuču u Trsteniku kod nekog, a da taj ima još prednjih vuča koje neće da proda kako bi sklapao traktore.
 
Zavisi koja...
Na poslednjim serijama kabine sa grejanjem da je dobra tesko ispod 1000e.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Malo su drugačiji. Evo dve neke ranije slike gde se vidi oblik baltobrana. Mada, pretpostavljam da je cena slična a taj podatak me interesuje...



 
Nzm da li se ovakvi blatobrani mogu naci posebno, obicno idu u kompletu sa kabinom, bar nisam imao priliku da naletim na oglasu ili bilo gde na takve.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh