IMR - Rakovica

Otisao mi akumulator na rakovici.Ima 1 veliki neznam ni koliko ampera ima.Inace traktor lako pali.
Od koliko ampera da kupim akumulator?
 
Maksimum 110ah. A dosta njih uzme onaj od 95-97,friziraju kućište-nosač da može da se ubaci i to je to. Ako imaš grejač motora na 220v onda ti je sigurno dovoljan i od 88ah.
 
Koju bravu za paljenje uzeti za rakovicu 65
Neku ovakvog tipa
7d4037a8b31d8f7aace5378a6d15a74e.jpg


Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Neznam koji proizvodjac tj.koje se dobro pokazale brave
Počeo sam da verujem da je sve to manje više isto. Kolko para tolko muzike izgleda da ovde više ne važi. Izgubila se kontrola kvaliteta pa se sve svelo na ličnu sreću. Što manje platiš manje žališ ako ne potraje dugo. Ako si u mogućnosti proveri je kod prodavca i to je to. Ranije su postojale RADE KONČAR i ISKRA brave i bile su zakon. Ako nadješ neku polovnu a da radi kupuj.

Послато са SM-G925F уз помоћ Тапатока
 
Jel zna neko koja ulja po katalogu idu u motor, menjac, diferencijal i hidrauliku u Rakovicu 60? Uzeo sam traktor u nekoj kompenzaciji pa sad hocu da ga servisiram al ne znam koja ulja idu po katalogu...
 
Motor 30-40,menjac,diferencijal 90,reduktori 90,hidraulika hidrol 68...
 
Poslednja izmena:
U motor po potrebi 15w40 ili 20w50. Menjač sa difom,leti 140-ka zimi 90-ka (mada niko to ne menja... svi teraju 90-ku). Hidraulika.... e to nisam siguran bez uputstva,a nije mi pri ruci trenutno... msm da piše hidrol ili tako nešto..... Po meni u hidrauliku,ako je R60 super u pitanju(pumpa hidraulike na motoru),onda neko stou ulje eventualno hidrol ili motorno. A ako je obična R60 (pumpa hidraulike "u menjaču") onda hidrol ili utto.
 
Da li je neko prepravljao poteznicu na rakovici? Mislio sam da uradim da uvek stoji gore iznad kardana, samo da moze taj centalni deo da se skida kad treba.
 
Negde imam sliku..... Aj kad nađem okačiću ovde. A za onaj spremač što si tražio sliku... Moram prvo da ga uslikam,poslaću ti i to.
 
Nazad
Vrh