Hurliman

Žali bože imat stroj kad nemaš dijelova da je nezz kako dobar.
Gore spomenut 560 dio ima na svakom ćošku i jeftin je.
A kad gledaš 8000 eura za taj hurliman je puno nemaš dijelova.
A dodaš 2000 eura više i kupiš stroj za koji ima sve
 
Nikad nisam rekao da je 560 savršen savremen, ili full udoban
Ali moj 560 sa 8000h
Zetov 560 sa 10000h
I još bar 30 u selu, sluze ima delova, evo idu već 40g i to sa nikakvim odrzavanjem!!!
Ali ima delova i idu!
Moj 585 stvarno ne znam koliko ima sati 1975g bio u zadruzi do 85g onda jedno 3_4 vlasnika zbog glupog problema

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Verujem da je milina raditi. Nekako bih ga kupio, ali ako nesto ozbiljnije rikne, morao bih da dignem kredit za popravku.
Da se razumemo, taj traktor bi se jako sporo otplacivao na gazdinstvima kao sto je moje. Ko obradjuje vece povrsine i ima veci obrt kapitala, pozdravljam. :ppozdrav:::traktor::
 
Kad dodjem u materijalno stanje da me "NE BOLI" kvar od 500_1000e kupiću pravi traktor
Pod pravi mislim
Ogibljena kabina
Klima
Vazdušno sedište
Reverzer
Duplak
Kardan 540_720_1000
Bar 16 brzina za napred
Brzo kačenje
2_4 para izvoda hidraulike
E sad koja marka?
Kojih ima naj više na terenu njega kupuj i gotovo!!!!


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 



Nisam ni znao da moj traktor ima blokadu prednjeg diferencijala.Postoji dugme na kom pise auto i ono je za blokadu prednjeg diferencijala.Inace automatski se iskljucuje kada su tockovi zakrenuti vise od 20 stepeni i ako se predje vise od 15kmh.
Ove slike mi je poslao clan Vica imv a ja sam prevodioc😂
 
Pozdrav ljudi, imam Hurliman H 468, u poslednje vreme imam problem, naime izbacuje mi iz rikverca sve brzine. Da li je neko imao slična iskustva i da li zna o čemu se radi?
 



Nisam ni znao da moj traktor ima blokadu prednjeg diferencijala.Postoji dugme na kom pise auto i ono je za blokadu prednjeg diferencijala.Inace automatski se iskljucuje kada su tockovi zakrenuti vise od 20 stepeni i ako se predje vise od 15kmh.
Ove slike mi je poslao clan Vica imv a ja sam prevodioc😂
Dal neko zna na kom principu radi ova blokada prednjeg diferenciala.
 
Nisam siguran dali blokira komplet i non stop prednji diferencijal ili kao na nekim dzipovima blokira samo onaj tocak koji proklizava (kocnicom)
I dali moze da se ore sa tim?
 
Radi isto kao na zadnjim tockovima,znaci standardna blokada. Moze da ore sa blokadom naravno,kad za to ima potrebe,ja sam retko koristio samo kad je bilo bas bas :). Ne znam dali tvoj ima automatsko iskljucivanje,ja preporucujem da pred kraj lenije 5-10 metara iskljucis blokadu,onda zasigurno iskoci dok okreces na kraju.
 
Nazad
Vrh