Herbicidi u soji

Znam Pero al gadjao sam neke sitne ponikle trave sa 1l, u 7kj samo ovaj jedan ogumak palamide, tamo gde sam gadjao palamidu isao sam sa 2l/kj. Mada je dosta mala, videcu bas kako ce proci sa 1l.
 
Sta se po vama pokazalo bolje Pulsar ili Corum?Sa Pulsarom imam dobra iskustva,a Corum do sada nisam koristio.
 
Corum bi trebalo da je mešavina pulsara i basagrana... I ja ga ove godine koristim prvi put pa ćemo videti...
 
Koristio sam ga prosle godine,prvi put,zadnji put i nikad vise.
Vracam se na Pulsar i harmoni.....
 
i38dch.jpg


voaq69.jpg

Doslo vreme kanda za prvo prskanje.Imam Pulzar ,Bentazon Harmony i Monam eee sto nisam dao sina za zastitara, pa bi sada znao sa kojom kombinacijom da prskam:osmeh: ako imate neku dobru kombinaciju za one korove sa slika bice:ppozdrav:
 
Izmešaj ti sve to odjedared pa opiči, ima tu svega, ko u botaničkoj bašti!

@ minđušar:

Ne verujem da će mlogo da raste, imam za njega spreman Oxon, samo još lepak da kupim...
 
Pulsar 0.25l/ha + Monam 25g/ha + Harmony 5g/ha + okvašivač (pivo) i ovoga sa slike nema :ppozdrav:
A bentazon nema potrebe

- - - - - - - - - -

Izmešaj ti sve to odjedared pa opiči, ima tu svega, ko u botaničkoj bašti!

@ minđušar:

Ne verujem da će mlogo da raste, imam za njega spreman Oxon, samo još lepak da kupim...
Meteš pivo :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Kristal,nemojte čekati,sutra neće duvati(jako) vetar,i gas :ppozdrav:
 
@mindjusar
Pulsar 0.25l/ha + Monam 25g/ha + Harmony 5g/ha + okvašivač (pivo) i ovoga nema :ppozdrav:
A bentazon nema potrebe
I posle desetak dana ponoviti? jer bi ja sa ovom kombinacijom i vrednostima prskao kj.


idemo obavezno nosimo dizne za vetar ako bude potrebno ,menjamo na licu mesta. U planu je triplex glave da kupim samo da stignem na sajam
 
Sta bi ja trebao da stavim? Radjeno sa Mistralom i Acetohlorom ali krenula ambrozija koja je vecinom u kotiledonima a mali deo formira listove. Soja u fazi prve troliske.
 
Imam Pulsar 1 litru i promoni dve kesice,a imam 1,7ha soje ili 3 lanca,da stavim litru pulsara i jednu kesicu promonija ili sta jos?
 
Imenjače ili dokupi još litru pulsara ili 3 litre savazona a ove dve kesice promonija stavi stim da u jednoj ostane malo 3-4gr a ako staviš i sve nećeš pogrešiti, ako si me razumeo 2litre pulsara + promoni ili 1litra pulsara i 3litre savazona + promoni.
 
Nazad
Vrh