Hattat

Videli i malo prodiskutovali u temi Slobodna diskusija o traktorima. Ja sam smeknuo na sajmu 285, to je u sustini transmisija od Maseja 690-698 i Perkins motor sa turskom kabinom.
 
Taj Hattat 285 je bukvalno kao 577, samo sto nema pojacan hidraulik sa spoljnim klipovima vec redovan ali ima 2 brzine kardana i polovljenje brzina tako da je manje-vise to to. Palio sam ga, na 1500 obrtaja je solidno tih i moze lepo muzika da se slusa. Jako je bitno da i mi krupni mozemo lako da udjemo i izadjemo iz tog traktora :D
 
Veliko pitanje koji je to kvalitet! A kad ih pitas za kvalitet reaguju kao cigani na vasaru.... Da li mislite da su delovi pravljeni u ''Engleskoj'' ili su turci i pravili i sklapali? Inace lep traktor.
 
malo je bucniji,ali tiši je od rusa ili imt traktora :ppozdrav:
malo mu je i hidraulika preciznija a malko se i lakše šaltaju brzine od rusa ili imt
 
Ja sam na sajmu takodje palio i 266g i 285 s. Meni se jako svidjaju, najpristojnija kabina od svih tih low budget traktora.
@Bubu
Poredio sam podatke od 266g sa 577. U teoriji ima nijansu slabiji motor , ali bolji moment i sve ostalo.
285 sam poredio sa legendarnim MF 390, na papiru 285 je cak nijansu bolji
 
266 g 24000 e
285 s 26940 e, obe cene sa pdv-om

- - - - - - - - - -

Znate sta. Sto vise gledam te traktore i razmisljam sta mi je ciniti, sve vise mi je krivo, zao i tuzno sto nema NOV IMT sa KLIMOM i malo unapredjenom kabinom. Meni a verujem i 99% ljudi ovde ne treba bolji traktor.

U ovome se potpuno slazem sa tobom, neverovatno koliko ljudi kaze isto to kada vidi ove traktore
 
Vickast neki deran.
Interesuje me dal je neko zagledao, očigledno ne.
ja sam zagledao a i mims je takodje
samo kako objasniti sistem funkcionisanja,kad ni mi neznamo?
nadam se da nece biti kvarova na auto liftu pa da necu ni saznati kako funkcioniše :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh