Grejanje u kabini traktora.

mirko67

Član
Učlanjen(a)
10 Apr 2011
Poruka
392
уградио сам на другој страни још један са вентилатором, овде је остало сам на промају. могу рећи да лепо греје.

BOKIBOLE

Član
Učlanjen(a)
24 Jun 2011
Poruka
2.929
Gde ima da se poruči gumeno crevo fi 16 za sistem za grejanje? Dve firme sam zvao i neće da šalju brzom poštom. Kažu da rade samo preko računa.
----------------
Uspeo sam da nađem u firmi Gumiplast iz Pančeva. Cena je 330 dinara za 1 metar.

Poslednja izmena:

Зоран

Član
Učlanjen(a)
1 Feb 2015
Poruka
272
Ја сам гумено црево купио у ауто-сервису за ауто-гас у Шајкашкој улици у Новом Саду (у кругу бивше Агровојводине) много повољније. Заборавио сам цену. У Гуматику је тада било скоро дупло скупље.То је било пре 3год. уграђивао сам грејање у комбајн. А у трактору ми је од проткане пластике већ можда 15год. и крута су када је хладна вода.

BOKIBOLE

Član
Učlanjen(a)
24 Jun 2011
Poruka
2.929
Zafalilo mi creva pa sam dokupio u Stanisicu u Futogu,275 dinara duzni metar. Kad pustim vodu u radijatore da li je potrebno luftiranje sistema tj.radijatora? Da li je cev koja vodi iz pumpe za vodu potisni ili povratni vod?

hazzee

Član
Učlanjen(a)
12 Nov 2011
Poruka
398
Gdje se spaja dovod vode za grijanje a gdje povrat na motoru. U kabini imam mali hladnjak i sve potrebno, na krovu kabine. Evo slike motora i vodene pumpe..

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk

hurli xa86

Član
Učlanjen(a)
26 Jan 2009
Poruka
648
Ovdje je spojeno da voda kruži samo..
Vodena pumpa tjera vodu,a vrača se u blok na ovu drugu crijevo..Na istim mjestima je spojeno i na mom MF 590..

Vrh