Fotografije vaših kunićnjaka

Novi kavezi smešteni, a i useljeni. :osmeh:

DSC07814_A_zps7ffe1fc1.jpg


Matične ženke, treba da se kote uskoro.

DSC07835_A_zps54d7b67f.jpg


Gore mladi (16-og pune dva meseca), 5 komada, 4 ženke i 1 mužjak; dole ženka (17-og puni 3 meseca).

DSC07845_A_zps5a67514d.jpg


DSC07848_A_zps94a1be38.jpg


I u novim kavezima matični mužjak i sestra od ženke sa treće slike.

DSC07851_A_zps851ea631.jpg
 
Hvala momci, stare kaveze sam premazivao lazurom, pa opet hoće da ih grizu, a na ovim novim ima malo ivica koje mogu da grizu, a i to malo ivica sam opšio limom, za sada ne grizu. Doduše, ovaj mužjak je toliko dobar da je retko grizao kavez čak i kad je imao priliku. Ali zato skotne ženke... ::jako_besan::

Inače te 2 mlade ženke imaju nepuna 3 meseca i 3,7 i 3,8kg.
 
Ili sam ja glup za matematiku, ili si ti zeznuo i Chuk Norisa..... :haha: Kako bre nepuna 3 meseca sa kilazom od blizu 4 kg??? :sta: Daj "pelcer" od tih kunica odma, kupujem muzjaka i 4 zenke!!! :ppozdrav:
 
Ili sam ja glup za matematiku, ili si ti zeznuo i Chuk Norisa..... :haha: Kako bre nepuna 3 meseca sa kilazom od blizu 4 kg??? :sta: Daj "pelcer" od tih kunica odma, kupujem muzjaka i 4 zenke!!! :ppozdrav:
Taman toliki ih i imam u jednom leglu. :osmeh: I na drugom forumu se se čudili, pa sam okinuo par fotografija.

Prazna torba, kantar podmeren na nju:
DSC07874_zps6c0f86b7.jpg


Torba sa ženkom unutra:
DSC07877_zps147d8fde.jpg


I ženka u torbi:
DSC07879_zpsa57f509b.jpg


Nema cigle u torbi. :haha:
Sa 2 meseca su imale 2,55 i 2,65 kg. 17-og pune 3 meseca, a ovo drugo leglo 16-og puni 2 meseca, pa ću ih sve izmeriti. Neće ni ovi drugi puno zaostajati za njih dve, mužjak već ima 2,4 kg, a sa mesec dana su bili teži nego njih dve sa mesec dana.

Drobac- Kavezi su Vam stvarno fantasticni, ne moze se naci zamerka.
Nemoj mi persirati, nisam ja baš toliko mator. :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Hvala, ali nisam ja neprevaziđen, samo ih treba dobro hraniti, da imaju vode stalno, a bogami i genetika igra veliku ulogu. E da, treba ih i maziti stalno, bolje jedu. :osmeh:

Kao i Zoća GTO onomad, neće da krene i neće i neće, staje non-stop. On došao, pomazio mašinu, a ona krenula. Ja nisam mogao da verujem, a on mi kaže, moraš je Drobac nekad i pomaziti. To je jedan od najboljih saveta koji sam dobio na praksi. :osmeh:
 
Nazad
Vrh