Fotografije vaših kunićnjaka

Jes da nije slika al je nesto jos bolje evo ko nije gledao ima prilike da vidi kako izgleda jedna farma u Srbiji i ima dosta korisnih saveta da se cuje :cheers:
Megi izasao na televizor :heh: ovaj covek je neumoljiv koliko ulaze energije u kunicarstvo :bravo:

 
drobac lep.kunicarnik.reci mi jesu poceli da jedu drvo..ja sad radim metalne samo drvo na podu heheheh stari drveni je izdrzao 10 godina
 
Hvala. Hoće da grizu drvo, pogotovo skotne ženke u drugoj polovini skotnosti, mada nije strašno. Mužjak gricne tek malo i to je to, on mi je najbolji što se grickanja kaveza tiče.

Ja sad planiram kaveze sa punim drvenim podom i kosturom od drveta, a okolo žica. Pravio bih i ja metalne, ali su mi skupi, da budem iskren. I ovaj drveni me je izašao preko 300 evra.
 
Hvala. Hoće da grizu drvo, pogotovo skotne ženke u drugoj polovini skotnosti, mada nije strašno. Mužjak gricne tek malo i to je to, on mi je najbolji što se grickanja kaveza tiče.

Ja sad planiram kaveze sa punim drvenim podom i kosturom od drveta, a okolo žica. Pravio bih i ja metalne, ali su mi skupi, da budem iskren. I ovaj drveni me je izašao preko 300 evra.
drobac javi se na pp...imam nesto za tebe metal drvo savet

- - - - - - - - - -

dimenzija mog kaveza u izgradnji je 1000x750x500mm to je dimenzije jedne rupe a imam ih 6,pod je pola pola(daska i zica)ispod poda imaju fijoke,u kojima stoji sitna strugotina koja se menja jednom nedeljno kada se i pere,,jasle za seno su planirane izmedju rupa hranilica i voda na prednjim vratima sa strane bi trebale biti kotilice kavez mora biti natkriven jer za pocetak ide napolje... na prolece se planira kavez za mlade,1500x750x500 sa automatskim pojilicama tj pipama do tada ostaje da vam samo docaram a ubacicu sliku prvog u izradi

- - - - - - - - - -

stari kavez predvidjen za muzjake
5nm5hv.jpg


- - - - - - - - - -

29gc0u1.jpg
 
Evo novog kunicnjaka... za sad cetiri boxa, a skroz dole pravim jos dva.....

ovako je pocelo.....
33uzzpe.jpg


jedna trecina poda je puna daska, 2/3 pod od letvi sa razmakom oko 1,5 cm....

spcje0.jpg


4hxrbt.jpg


2heiqnr.jpg


2unycli.jpg


119wj1s.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Aleksandar svaka cast za ideju,,,lepo i uradjeno,,smisljeno ALI jedina zamerka su letvice jer ce da ih grizu,,malo po malo sve zavisi koje si drvo koristio
 
Nazad
Vrh