FORSCHRITT kombajni

To je sve zato sto sporo vozis jer da si brzi ti bi pre kvara zavsio posao i nebi bilo kvarova .:osmeh:
 
Ima par Forschritt kombjana u Staroj Moravici, jednog sam video kod TOT-PAL-a u dvorištu, i jednog u ataru dok sam prevozio kukuruz, šlepali su ga ... u povratku se sam vraćao...možda mu je nestalo goriva , uglavnom, ovaj sa prethodne strane deluje na prvi pogled dobro! Ne verujem da je lošiji kvalitet od Class-a istog godišta.
 
Jednog vlasnika E512 iz Stare Moravice znam licno , pre deset godina kad sam kupovao delove u madarskoj bilo je dva maltene identicna dela jedan forschritt drugi claas pitao sam cene 40 i 70 eura mi je rekao kad sam pitao za kvalitet i rekao mi je da tu i nema neke razlike. Da kucnem u drvo vec 5 ili 6 sezona vecih kvarova nisam imao , pre sezone pregled ako treba menjanje par lezaja i teraj . Ja sam sa mojim prezadovoljan .
 
Juce sam bio na utovaru , sutra carina i stize masina

- - - - - - - - - -

Nije to kako sam se ja nadao , tek juce je bio istovar ,ove sam slike pravio na utovaru
fnykp0039.jpg
[/IMG]
fnykp0040.jpg
[/IMG]
 
ima zitni heder i kolica + claasov kukuruzni heder od 4 reda

- - - - - - - - - -

Stari ce biti prepravljen samu u beraca i da kupi sapurinu a ovaj ce na zito i ostalo
 
Druze cestitam na kupovini i hvala za sajt..Poslikaj ga iz svih uglova kad stigne kuci i iz kabine...sta ces sa starog,posto sam skontao da imas jos jednog...
Hvala na cestitku . Nisi dobro razumeo jer spojeni su postovi jer i zadnji je bio moj , slike su sa utovara 20.11 a stigao kuci 23.11 tako da je vec u mom dvoristu ,
 
Motor sad u hladnim vremenima palio bez problema trulezi nisam primetio jer je uvek drzan pod supom , ima malih nedostataka ali pokazi mi kombajn stariji a da to nema.
 
Montiya u oglasu pise AR to ti je cena u forintama tu cifru delis sa 300 i dobijas eure od prilike.Posto je nesto malo ispod 300 forinti jedan euro.
 
Neznam zasto ali ima sigurno , izaberi jednog i klikni na njega izbaci ce stranicu i tu mora da pise u forintama koje delis sa 290 da bi dobio u evrima jedino onda nema cene ako je po dogovoru
 
Nazad
Vrh