Fendt

Ma ne ljutim se ja , nego reko aj da kacim sliku , jer sam ga danas slikao samo za nase drugare na ovaj forum.
 
E da je srece , nebi ni ja bio ovde gde sam sad. Nego bi sedeo kuci i vozio Fendta.
 
Jel zna neko de bi se mogli nabaviti filteri za kabinu za fendt seriju 611-615 90godista? Nadjoh neke ljude na internetu,kazu mi treba da se poruci 53e komad a ima dva komada,malo je puno skoro 110e za filter kabine???
 
nikola ilic ne suradjem ni sa kim,no nije problem ako neko ima povoljnje neka se javi na pp.
Pozvat cu sirig,nisu mi ni pali na pamet a uzo sam tamo filtere za ulje cini mi se.
srmac88 jel imas neki kontak od tog pertinija?
 
Poslednja izmena:
Na tom modelu traktora postoje dva tipa filtera kabine.Cena zavisi od proizvodjača i od toga da li su sa aktivnim ugljem.Uglavnom te filtere niko ne drži na stanju nego se poručuju jer im je cena dosta visoka pa niko neće da ih ima na lageru.
Ovakav filter ide jedan komad (pod rednim brojem 30)
filter.jpg

A ovi mikro filteri ide dva komada (pod rednim brojem 31)
mikro-filteri.jpg
 
Hvala na deteljnim slikama,ova prva skica i filter ni ne znam da li poseduje traktor a druga skica i redni broj 31 je to to,danas sam rastavljao i izvadio napolje da vidim jeli ima neki kataloski broj,i filter je manov i upravo sam iste zvao i ima da se poruci oko 20e komad izadje sto nije tako strasno.
 
Samo se pitam gde je tu uzivanje u masini placenoj skoro 200 000 eura? Sem ako sedim na uvratini i gledam, inace ovaj prvi traktorista ima ozbiljan posao, pretpostavljam da ovaj drugi traktor odlicno kopira greske.
 
Nazad
Vrh