Farovi i svetlece lampe

Baš tako baća.Samo prilikom kupovine tražiš da je na 12v.Ja potpuno zaboravio na njih a imao na traktoru,sijaju samo tako+što imaju dobar svetlosni snop i što traju duuugo
 
iznenadićeš se izdržljivosti ::namigivanje:: opet zavisi od proizvodjača

kako si zadovoljan sa snopom svjetlosti i snagom , koliko vati si stavio ?
 
50w sam stavio, jos uvek neznam kakav snop imaju nocu, danas sam ih montirao zavrsio oko 2 popodne i parkirao traktor u supi, al kolko sam video na zidu ispred traktora strava su :D
 
savoris je napisao(la):
aloooo momak , jes' ti kad čuo za autorska prava :zli:

:D

Mislim da se može rešiti i sa orginalnim nosačima ovih sijalica. Rešenje je za 10 :D, što je za Savu proverenog inovatora stalna ocena.



............. i kako ti se svidja ? ? ? ? ? ?
 
u originalnim nosačima sijalica ima mnogo lufta i dolazi do vibracije a i ne stoji precizno - provjereno

:D
 
Ja sam do nedavno mislio da mi nisu dobri farovi na traktoru pa kupim nove, postavim a ono nista da se bolje vidi, opsujem proizvodjaca i fabriku kupim druge skuplje, misleci ovo su pravi , postavim a ono ista stvar, nocu mogu samo orati i nista drugo jer se ne vidi dobro , posto sam svima u kuci vec dosadio sa psovanjem a i trosenjem novca ,predlozi mi zena da odem opticaru reda radi,i tad shvati da nisu problem farovi vec moja dioptrija. :haha: :ppozdrav:
 
Evo i ja iskoristio ideju sa foruma i odmah je pretocio u delo. Isprobao malopre i veoma sam zadovoljan snagom(50w), ostaje da vidimo koliko su izdrzljive. A za autorska prava...hmmm... Nista od ::novac:: to sigurno. Moze :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:!!! ::namigivanje::
wiworb.jpg

24qias2.jpg

2e34g34.jpg

Slikacu i po danu, da vidite kako izgledaju. Nisam stigao danas...
 
previše ti je po 50w nazad :ppozdrav: 2X20 je dovoljno a 2X35 je odlično , ne treba ni pretjerivati

a za autorska prava , hmmmmmmmm , :ppozdrav:
 
i gde kupis te lampe? kolika im je cena??
nemoj ti smanjivati te sijalice. pa bolje je da ti jace svetle.. pusti ti te gluposti.. :D
 
Kroko, preopteretićeš instalaciju! :haha: :haha: :haha: (iz Majstorske radionice)

Miroslave, mislim da je bolje dve lampe po 25w nego jedna od 50w.
 
Nazad
Vrh