Euralis hibridi

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
5.109
U ponudi imaju 5 hibrida Suncokreta, 3 hibrida kukuruza, 5 hibrida uljane repice i jednu sortu soje. Dali je neko sejao nešto iz njihovog programa.

Farmer Bob

Član
Učlanjen(a)
23 Dec 2009
Poruka
1.657
Ja sam lane imao njihov ogled suncokreta.Mislim da imam i slike ali neznam da postavim.A nisam se nesto ni potrudio da naucim.:) Pa...jbg....znate kakva je bila godina,(kisa),njiva na kojoj nije bio suncokret 10god(vazna stavka),zaoran MAP i prinos oko 2t po jutru.Delovao je jako dobar i bio je visok(sto se kasnije ispostavilo kao negativno),jer je bilo i poleglih biljaka koje su u zetvi bile nista...trule.Eto....mozda,da sam dobio malo neki bolji poklon,bih rekao i nesto lepse,ali....u stvari istina je ovo!:ppozdrav:
Kukuruz nisam sejao ali sam ga video u ogledu,nije bio los i mislim da se istice hibrid ZLATAN.

coci064

Član
Učlanjen(a)
13 Nov 2013
Poruka
4.664
Kazu ljudi koji su sejali da njihov hibrid Petunia nije los.

Poslednja izmena:

Savremenik

Član
Učlanjen(a)
8 Jan 2017
Poruka
33
Ја сам имо Петуниу прошле године за пробу, и код мене је била рекордер прошле године преко 2400кг/кј,120кг/кј НПК 15-15-15 и 120 кг/кј урее. Мало је виша била али није било полеглих,али било је помало болесних биљака после оних силних киша пред вршидбу.

Shale

Član
Učlanjen(a)
3 Nov 2009
Poruka
3.575
Ja sam imao isto nihov ogled suncokreta, i izdvoio bi Geneziz i Belu kao dobre hibride, a ostali se nisu nešto pokazali, čak mi je Petunija bila loša, visoka i dosta popadali...

IMT577dv

Član
Učlanjen(a)
19 Nov 2012
Poruka
2.602
Dobio sam katalog i cenovnik Euralis hibrida, jel sejao neko njihove kukuruze ?? Deluju primamljivo cenovno.

IMT577dv

Član
Učlanjen(a)
19 Nov 2012
Poruka
2.602
Nadam se da se vidi. Rekose mi u ovoj apoteci ne znaju konacnu cenu i koliki ce rabat dobiti na kolicinu jer su novi ovde pa ne znaju koju kolicinu da poruce jos uvek.

Послато са Moto G (5S) уз помоћ Тапатока

MarkoSreta

Član
Učlanjen(a)
25 Maj 2011
Poruka
1.298
Ja mislim da ih kod nas vise niko I ne seje,par godina su ih gurali ovde kao vrh hibride...pa je ispalo da su samo hibridi bez onog vrh.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk

Vrh