Elektronska kontrola setve

Ja imam agroelektronikinu kontrolu setve montiranu na Agria sejačicu i prezadovoljan sam.Ustedeo sam vreme,gorivo,noge,seme,sanke koje sam pustao u putu,prava stvar.Platio sam je 200e,isplati se.Montaza je kao na gore navedenoj slici.:bravo:
 
Danas stigla kontrola setve za "Maju",da nabavimo sta treba dok nije postala guzva.
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Jel ima nešto bolje za OLT sijačicu od ovoga što pravi Agroelektronika ? Kakva je pouzdanost tog aparata ? Neka garancija ? I naravno gdje se oni nalaze jer su prelijeni da to napišu na webu, jesu u Bijeljini ?

Hvala
 
Izuzetna pouzdanost.Kod mene radi već 5 godina bez ijednog problema.Oni su u Sremu.Tačnije Laćarak i Kuzmin.
 
Aha, pa činilo mi se da je netko rekao u Bijeljini da su. Moram ih sutra nazvat i pitat dal imaju nekoga da ide za Hr po autoputu pa da ponese.
 
Kupio ''Agroelektronikinu '' kontrolu setve 170 eura za 4. reda , montirao sam na Majevičinu ''Laru'' nemoraju da se bruse usmerivači semena ostaje prostora između usmerivača i ploče taman koliko treba , inače usmerivači su od plastike tako da treba biti pažljiv prilikom ugradnje.Javljam kad probam u setvi kako se pokazala. Evo slika mašine
fotografija0322.jpg
fotografija0321.jpg
fotografija0323.jpg
 
Poslednja izmena:
poz
narucena kontrola setve za bekericu u h l elektik cekam da stigne pa cu javiti dali je dobra inace sa senzorima za seme to dosad nije moglo da se nadje osim u originalu a to je preskupo 1500e ili 160 e po senzoru kada sam teo da na or senzore nakacim agroelektonikinu kontrole setve opet neisplativo ako ovo bude valjalo javljam .
dobra vest za vlasnike bekerice zar ne.
 
poz
narucena kontrola setve za bekericu u h l elektik cekam da stigne pa cu javiti dali je dobra inace sa senzorima za seme to dosad nije moglo da se nadje osim u originalu a to je preskupo 1500e ili 160 e po senzoru kada sam teo da na or senzore nakacim agroelektonikinu kontrole setve opet neisplativo ako ovo bude valjalo javljam .
dobra vest za vlasnike bekerice zar ne.
jel slovenacka bekerica ili nemacka i koja je cena kontrole setve
 
Cuo sam da i u Kovacici neko pravi elektronsku kontrolu setve.
Dali neko ima tu informaciju sta ona kontrolise i koja je cena.
Dali neko ima tu kontrolu i kako radi
Pozdrav
 
Tačno je ima u kovačici ja imam odlična je. Kontrola je zvučna i signalna.Pokazuje obrtaj ploče i semena na njoj.Sadašnju cenu neznam oko 250 e.Kaže da sada ima i brojač zrna kolko koja baterija baci.
 
Imam i ja EKS iz kovacice,ovo ce biti treca sezona kako je kod mene i zadovoljan sam do sada nije bilo problema,Cena je bila 250 e sa ugradnjom!
 
Nazad
Vrh