Elektronika na trakrorima Massey,Fendt

od 2010 se ne pojavljuje na stranici koju je sam otvorio. a cenovnik mi je poznat.?
 
Bio je kod mene pre par meseci da pregleda traktor.. covek je strucnjak,ja neznam sta je problem oko cene pitas koliko kosta pa ako ti odgovara plati..imas I coveka koji je radio u PKB zove se boban on je daleko jeftiniji od sinise takodje dolazi na kucnu adresu..
 
0641597904 Boban. Sa njim radi i mehanicar koji se zove Vance. Rade zajedno menjace,dynashift itd za maltene duplo jeftinije nego ostali majstori..
 
Bili Boban i Vance kod mene prosle god. Menjali spojnicku na 8160. Za 4 sata posla 500 evra za ruke.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Jel si pitao dereka koliko bi on trazio novca da ti on licno zameni to ? ? Mada on vec par godina neradi,al on bez 800 e nebi pricao.. po meni su Boban I Vance koliko-toliko I povoljni. Zato sto ti licno neradis apsolutno nista..samo skuvas kafu..
 
Jel si pitao dereka koliko bi on trazio novca da ti on licno zameni to ? ? Mada on vec par godina neradi,al on bez 800 e nebi pricao.. po meni su Boban I Vance koliko-toliko I povoljni. Zato sto ti licno neradis apsolutno nista..samo skuvas kafu..

Derek i Mica vise ne rade. Ma najvise me iznerviralo to sto je Boban 10 minuta smisljao cenu za taj posao. Na kraju je rekao 500 E sto je bilo na granici izmedju mnogo i bezobrazno mnogo.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Postoji jedan koji radi Maseje.Radio je jednom našem članu a redovno popravlja nekim uvoznicima tih traktora.
 
Bendiks je skroz korektan. Oce covek i preko telefona da objasni ako je neka sitnica u pitanju. Jedina mana je to sto ne ide na teren.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Pozdrav ljudi treba mi pomoc od vas :) da li neko moze da mi kaze sta koja lampica pokazuje odnosno na sta upozorava...
1955314867d0f3a8a24b88466b6bac09.jpg
 
Nazad
Vrh