Drugovi i drugarice,ZDRAVO!!!

Golubanac

Novajlija
Učlanjen(a)
15 Jun 2016
Poruka
2
Lokacija
Knjaževac
Pozdrav svima. Moje ime je Saša. Iz Knjaževca sam. Ratarstvo je pretežna delatnost.
 
Druže, u naslovu bi reč drugarice trebalo da bude prva, al' ni sa takvim propustom nećeš ovde biti najgori...:whistle:
Dobrodošao!
 
Pozdrav Saša i dobro došao na poljoinfo forum.
 
Mora se omladinac na vreme naučiti da se, prilikom javnog obraćanja, drugarice/dame/koleginice stavljaju na prvo mesto.
To je jedno od bonton pravila sa kojim, sudeći po tvojoj reakciji, očigledno nisi imao dodira ni u kući, a ni u školi.
 
Mora se omladinac na vreme naučiti da se, prilikom javnog obraćanja, drugarice/dame/koleginice stavljaju na prvo mesto.
To je jedno od bonton pravila sa kojim, sudeći po tvojoj reakciji, očigledno nisi imao dodira ni u kući, a ni u školi.
jok,ucio sam preko neta!
 
Mora se omladinac na vreme naučiti da se, prilikom javnog obraćanja, drugarice/dame/koleginice stavljaju na prvo mesto.
To je jedno od bonton pravila sa kojim, sudeći po tvojoj reakciji, očigledno nisi imao dodira ni u kući, a ni u školi.
Nemoj ga uciti ti, kad ni sam numes da kazes kako treba. Pravilno se kaze DRUGOVI NA DRUGARICE. Dobrodosao, Golubanac! :)
 
Privatnu prepisku najvolje preko privatnih poruka, ako već imate želju za komunikacijom, ovo je ipak tema za predstavljanje.
 
Nazad
Vrh