DEUTZ

Vidim da Borex ima nove same to su sve turci ko i moj lambo.E sad za te starije ne znam ovi novi mali u SDF u svi dolaze iz turske.Nisam siguran skroz možd ase neke serije malih sklapaju u evropi ali ovo što sam ja gledao sve je turska.
 
Drugar ima taj mali 75ks, 4cil Indijac...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kolega PA013 jesi gledao ovaj iz oglasa?
Gledam malo pre na plocicama je svugde Italija, a drugar mi rece da je ovaj model trebao biti konkretno za svapsko trziste.
Koliko je to tacno ne znam.
Mene interesuje kakav bi bio za oranje i predsetvenu pripremu s' obzirom da ima "70" hp sa 3 cilindra..?
Da li ima moci sa ta 3cil kao traktor iste snage sa 4...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kolega PA013 jesi gledao ovaj iz oglasa?
Gledam malo pre na plocicama je svugde Italija, a drugar mi rece da je ovaj model trebao biti konkretno za svapsko trziste.
Koliko je to tacno ne znam.
Mene interesuje kakav bi bio za oranje i predsetvenu pripremu s' obzirom da ima "70" hp sa 3 cilindra..?
Da li ima moci sa ta 3cil kao traktor iste snage sa 4...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Nisam gledao ne znam,nisam još odlučio.
 
Malo pre ja bio, nije reprezentativan primerak.
Daleko vise od tih 2500rs kao sto je navedeno u oglasu.
Da ne preteram bar 6-7h r/h.
Mislim da je malo bolje mogao biti sacuvan za ove godine.
Na par mesta zakacivan i udaran, rekao bih da nije vodjeno racuna...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Znao sam da nije bas sve tako slatko kao sto je u opisu i kako deluje na slikama iz oglasa.
Bio sam u prolazu pa me nije mrzelo da svratim.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Talijanu ako mene pitas za tablicu, nisam gledao, razocarao me vizuelno na prvu i nisam mnogo hteo da zagledam vise.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Baća da mi ih je neko drugi kupio ja bi ih sa zadovoljstvom namontirao!
Da dam novca u vrednosti jednog k.j zemlje za komplet uskih točkova ne pada mi na pamet.Pojedini prodavci jednostavno ne znaju koliko bi više tražili a gume trule i za zamenu, nove su tek priča za široke narodne mase.Ići će ova kombinacija sve da peva.
 
Ništa mu ne fali, ja kad vidim traktor na uskim točkovima prvo mi padne na pamet kako je to dobro iskorišten stroj.
 
Nazad
Vrh