DEUTZ

@ DZAN samo ti pozdravi kuma i reci mu da ima masinu po sistemu LjUBOMORNE DUSE MOGU DA MU P***

Odlican traktor :D
 
Najvise mi se svidja sto imaju tako prosto a prakticno uradjene vucnike, tj. vodjice po kojima dizes i spustas vucnik. :bravo:Vidi se na ovoj poslednoj slici. A ne kao na IMT u, kupis traktor pa onda jedan vucnik pa trazis drugi i imas opet samo dve visine. :nono: ::lose::
 
budimo realni nije imt jedini koji ima 2 visine :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234734363[/time]_________________________________________________
rus ima samo 1 :D
 
Ljudi da ja vas pitam nesto. Jel zna neko ko je u Srbiji glavni zastupnik za DF i ako imate web sajt od njih? Sta mislite o Agrotronu 150,kako bi se ponasao sa 4 braznim obrtacem i 4.5-5m setvospremacem? Kad bi ste se trebali odluciti izmedju case ih puma 150 ili Agrotrona 150 sta bi odabrali?
 
Boki ja sam imao priliku da vozim i kejsa i dajca.Pre bi uzeo dajca nego kejsa svaba je svaba manja potrosnja nije colovan sto je naj vaznije za nas kejs sav colovan zbog creva filterea i ostalog a i veliki su potrosaci.A sto se tice 4 brazde i 5metra spremaca igrace se!
 
i ja bi uzeo prije DF al se bojim njegove tezine bojim se da nije lagan i kratak
 
I ja glasam zq DF, sto se tice tezine uvek imas tegove, vodu u gume, prednju hidrauliku.....
A zasto bi bio ili je kratak ? :sta:
Toliko mi se svideo da sam promenuo slicicu, kad ono Mladen, iznad post, skoro isti! Dal da vrcem torpeda ili ne? pitanje je sad.
 
evo slicica novog deutz fahr agrofarm 100

_________________________________________________Post je spojen: [time]1237916515[/time]_________________________________________________
u delta agrar mehanizacija kosta 41500+pdv sa osnovnom opremom bez poweshutle menjaca i hidro reversera,mislim da to bas nije puno za takav traktor koji na oko izgleda lepo ali kabina mu je solidna kazu da je pomalo bucna ima nekih 75db u njoj ali ima klimu radio konforno sediste ali pomalo malu kabinu u kojoj se nemogu konforno voziti 2 osobe i nesvidja mi se to sto ima dosta plastike u kabini i nema original deutz fahr volan ali svejedno za te pare je to takav traktor bitan je da motor malo trosi a menjac je odlican pa ko voli neka kupi ipak sa punom opremom kosta preko 50000evra :ppozdrav:
 
jeste puno ::novac:: za taj traktor koji ima 4 cilindra 100ks
ali kada bi kupovao neki traktor iz grupacije SDF odabrao bi lamborghini R4 105 6 cilindara 105 ks i bolja oprema od ovog ali cena im je skoro jednaka pa kome treba snazni traktor od 105 ks onda je najbolji uzeti neki iz SDF sa 6 cilindara i nekih 100 110 ks i to je mashina a nekosta nesto vise od 50000evra :ppozdrav:
ovaj deutz agrofarm je namenjen iskljucivo za lakse poslove sa utovarivacem transporta prskanja i ostalih laksih radova u polju a za oranje bas nije posto nema masu a za oranje treba snaga i masa tako da za oranje je bolje uzeti R4 105 :D
 
Nazad
Vrh