DEUTZ

To su mozda one spulne magnetne sto otvaraju ventile ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U subotu zamenjeno ulje i filteri,u ponedeljak radio malo ozbiljnije od probe. Tanjirane 2 parcele prvi put za psenicu gde je bio silazni kukuruz, i 3 parcele gde nije pokupljena slama da pripremim za oranje. Odradio 6ha u 5 parcela i potrosio izmedju 65l evro dizela. Setio sam se da slikam tek po povratku kuci kad sam svratio do kukuruza, malo mu je laka ova kombinacija po nekoj slobodnoj proceni vucena sa ovim brojem i velicinom diskova bi mu bila odlicna. Ali odradice posao ove sezone.
Koje ulje se koristi za kocioni sistem ??

 
U subotu zamenjeno ulje i filteri,u ponedeljak radio malo ozbiljnije od probe. Tanjirane 2 parcele prvi put za psenicu gde je bio silazni kukuruz, i 3 parcele gde nije pokupljena slama da pripremim za oranje. Odradio 6ha u 5 parcela i potrosio izmedju 65l evro dizela. Setio sam se da slikam tek po povratku kuci kad sam svratio do kukuruza, malo mu je laka ova kombinacija po nekoj slobodnoj proceni vucena sa ovim brojem i velicinom diskova bi mu bila odlicna. Ali odradice posao ove sezone.
Koje ulje se koristi za kocioni sistem ??

U kocnice ti ide Atf ali ono crveno.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Fali ti jedan brezon na prednjem tocku :) Ja radim visnju pa sam morao da okrenem tockove kad sam kupio traktor kako bi ga stesnio 15 cm. Odem kod vulkanizera jedva smo uspeli da odradimo posao kaze ovo sam sad radio i nikad vise :) Proslo jedno 20 dana dosao veterinar trebao neki vepar da se ustroji i ljudi koji su bili tu da pomognu obilaze oko traktora normalno ja rastem ha ha ha.... kaze jedan bre ovo ti sve labavo ja normalno sta bre labavo si ti lud... Kad pogledam sve brezone sam pritegao rukom ko zna kakvu sam stetu mogao da napravim da taj covek nije video
 
I jedno i drugo nema sta nisam probao kazu u servisu prekidac kao nije dobar nije mi jasno kako cas radi cas ne radi ... Vise sam izludeo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Otvori i probaj sa prekidača direktno.Meni se neki dan desilo da na MF 3060 nije hteo da digne a hoće da spušta iz kabine,a i diže i spušta na prekidaču na blatobranu.Uzmem i otvorim kutiju u kabini kad ono prekidač u redu,ali je neko pomerio potenciometar za visinu dizanja,ja ga okrenem na maksimum i prekidač za dizanje radi normalno.
 
f354bc7fdbdb90a3f962774314157865.jpg
3d2a7980317c7033ffbbacac53d5e819.jpg
1268abf680ba4520b7461b72113f53e6.jpg



Evo kako izgleda prekidac nema sta da mu pomerim pokusai sam sa neki potenciometrom istih vrednosti opet isto radi :-(


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedno pitanje za Deutz motor sestak?
Da li mogu menjati samo dva klipa?
Cetvrti i peti su losi. Jedan majstor mi kaze da ih obavezno menjam, a drugi kaze da menjam samo stubline, da ne stavljam samo dva nova klipa. Ili sve nove ili da menjam samo stubline i komplet karike nove.
 
Koliko bi bilo komplikovano ugraditi manometar za pritisak ulja na Agroplus 95 ?? I koliko cesto treba da se vrsi podmazivanje na postojecim mazalicama ??
 
Koliko bi bilo komplikovano ugraditi manometar za pritisak ulja na Agroplus 95 ?? I koliko cesto treba da se vrsi podmazivanje na postojecim mazalicama ??
Ne verujem da bi bilo komp.ja sam na rusa skinuo elektricne i stavio obican to bi mu doslo na isto..Ja ga redovno podmazujem svaki drugi dan zavisi koliko dnevno uradim....
 
Ja sam 577 podmazivao izmedju 50 I 80 radnih sati sve zavisi kako kad. Pa zato pitam mozda treba podmazivati cesce
 
Мачванине из Мачва Репубљик имаш један деутз у Семберији али мсм да је мањи од овог има пх напред,добре гуме,мсм да је ту то годиште посто је идентичан само мсм да је мањи...нисам видео добро ознаку у пролазу из аута.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja imam Agrotrona 106 i mogu ti reci da sam zadovoljan sa njim.Bile su manje popravke ali s obzirom da je polovan traktor iz uvoza nije strasno.Ko prodaje ovaj traktor i koliko ga ceni?
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh