Deutz-Fahr

Zanima me dajc 36.40, najvise me brine motor v8.
Zna li neko majstora koji bi mogao da mu uradi uspesno generalnu?
Kad bi do tog slucajno doslo, posto je ujak radio jedno tri puta generlnu na dva razlicita motora v8 i nije uspelo, radili su po par radnih sati i opet zakucali.
 
Rođak je imao Đ.Đ sa tim motorom.U rezervi je uvek imao bar dva kompletna i nekoliko motora u rinfuzi pa menjao i karičio kada dođe do problema.
 
mi smo kod ujaka skidali jedno pet puta motor poslednji je bio polovan od djure i nije bio los radio je dok se nije zapalio i skroz izgoreo
Moram sebe da ubedim da nije to za mene, a kombajn bombona pa mi tesko
 
U selu ima par toplinera sa V8 motorom, rade par godina ovde a Bog zna koliko su pre toga radili i još nijedan nije otvaran.
 
Oni rade dok rade i stvarno imaju ucinak ti kombajni sa v8, a sta ako sucajno stane, to mene brine ko ce ga onada popraviti

Mislim sam pre ovde negde procitao da ima jedan majstor koji ih radi i cak mozes da das tvoj motor a da uzmes drugi sredjen, listao sam teme ali ne mogu da pronadjem
 
Oni rade dok rade i stvarno imaju ucinak ti kombajni sa v8, a sta ako sucajno stane, to mene brine ko ce ga onada popraviti

Mislim sam pre ovde negde procitao da ima jedan majstor koji ih radi i cak mozes da das tvoj motor a da uzmes drugi sredjen, listao sam teme ali ne mogu da pronadjem
Ako niste sigurni u majstore, imate mr group oni rade generalne svih vrsta motora i daju garanciju

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ima li netko 2780 ?
Gledam i omišljam se za jednog, hidromat je, najviše me zanima kakva je dostupnost dijelova jer navodno je "među serija"
 
Novih dijelova ima, po katalogu se naruci. Ako treba sta polovno ima u dubici rasturen 2680.
Ima nekih stvari na kojima se stedilo da bude jeftiniji od m30 serije.
 
Da li se moze i gde kupit prednje vetrobransko staklo za DF 3580, vecina ih sto sam dosad gledao imaju puknuto to staklo?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh