Deratizacija! !

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Ljudi, VOJSKA!
Udjem sinoc sa lampom na glavi, posto nije bilo struje, kad je ta sila pocela da izbija sa sviju strana, strava me je uvatila...., katastasno!!!!
Bojim se da sa RATIMORom me ostane neki pacov osamucen pa da se obali kod prasadi pa da ga oni pokrkaju pa posle muke....trihinela neizbezna...
SAVETUJTE kako i sa cim da unistim tu bedu.
 
I ja sam cuo tu pricu.Navodno poubijaju se zbog gladi,najjaci pojede ostala dva,i kad ga pustis ide po gnezdima i jede male pacove.Valjda mu se izazvao kanibalizam.
 
Pozdrav svima :cao: Treba nekih nedelju do dve dana postavljati neotrovanu ribu na odredjena mesta svakodnevno da se pacovi naviknu i tek onda poceti da se truje riba i tako dok budu nosili. Kod mene je pokazalo rezultata jedno vreme ih nije bilo. ::namigivanje::
 
MILOŠ D.T je napisao(la):
Jooooooooojjjjj!!!

Kod mene ih je bilo na tone,ali ima neki otrov koji se pomeša sa giricama (onim malim ribama) :D :Di crkavaju ko blesavi.
Milose,
pitanje je GDE crkavaju, ne bih zeleo da mi crkne u boksu gde su prasad, svinje pa da imam problema posle, razumes?
ovde retko ko vrsi analizu na trihinelu, zamisli da se neko zarazi, posle mogu slobodno da ispraznim objekat, nema vise prodaje....
 
Redovno postavljanje otrova za paRcove rešava problem,a ne samo kada ih vidiš.
 
Imam jedno pitanje?Postavljam otrov Ratimor,juce sam postavio 30 kesica i sve su pojeli za 4 sata i tako radim vec 3 dana,ali nisam nigdje vidjeo ni jednog mrtvog pacova,pa me zanima kada pocinje da ih ubija i da li je in dobar za suzbijanje pacova?
 
rade009 je napisao(la):
Imam jedno pitanje?Postavljam otrov Ratimor,juce sam postavio 30 kesica i sve su pojeli za 4 sata i tako radim vec 3 dana,ali nisam nigdje vidjeo ni jednog mrtvog pacova,pa me zanima kada pocinje da ih ubija i da li je in dobar za suzbijanje pacova?
Ocemo da ti kazemo ali kad se predstavis u odgovarajucoj temi na pocetnoj strani, traje 30 sekundi a i osnovni je red da znamo kome se obracamo. :cao:
 
Ja se izvinjavam :cao: Zovem se Rade i javljam se iz Bijeljine,imam problema sa pacovima i neznam kako to da rijesim,pa ako mi neko moze dati neki koristan savjet bio bih zahvalan!
 
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,
slusajte/citajte ovo:
-Udjem danas u objektu gde su mi bila tovna pilad, ostali neki prazni dzakovi koncentrata, a ja tocio vodu crevom pa u bure od 50 l, ostalo bilo oko pola bureta vode...pogledam u bure, kad 7 pacova....KOK!
Odmah prebacim bure u svinjac, natocim pola vode, a ostalo javljam sutra i slikam, garant!
 
rade009 je napisao(la):
Imam jedno pitanje?Postavljam otrov Ratimor,juce sam postavio 30 kesica i sve su pojeli za 4 sata i tako radim vec 3 dana,ali nisam nigdje vidjeo ni jednog mrtvog pacova,pa me zanima kada pocinje da ih ubija i da li je in dobar za suzbijanje pacova?
Dobar je otrov, stavljaj dok jedu.
 
Otrov je OK :D

Mi smo imali, velikih problema do pre 5-6 god sa misevima. Hvatali su psi, ali nisu mogli da
sve istrebe. Od kada imamo macke vec godinama nema miseva.
Malo je apsurdno, ali je pomoglo. :cao:
 
Kod mene upao pacov u bure od 100l, ono plavo, za neku hemiju..E, sad kako nije mogao da izadje, ja zatvorio bure poklopcem, da malo plasim komsinicu, i tako ti ja dodjem za tri dana, kad on pacov crkao, nije imao vazduha...
 
Nazad
Vrh