Davanje redovnog koncentrata zečevima

peto1 je napisao(la):
Granulu sa 18% daj samo majkama a malima je dovoljan i onaj od 15%
Pa vec dve godine hranim sve sa 15 %, mislis da je jako za mlade od 18% ili sta?
 
ako se radi o nekoj opkladi onda je odgovor- ovas
a inače je najbolje i jedno i drugo(istovremeno)
 
zecov je napisao(la):
Ja moje zeceve obicno hranim travom i ono sto moji zecevi obozavaju da jedu je DVOPEK... Dajem im jos i jarmu, malo je pokvasim kako se ne bih udavili... Jako brzo i dobro raztu zivahni su vrse veliku nuzdu jako puno... :D eto ja vam preporuzujem da im dajete dvopek od bajatog hleba ubazite u rernu da se ispece i to im izlomite na sitne komadice. Jako je dobro za zube da jacaju a i nece da grizu sta stignu...
ovo sa jarmom sam vech cuo da je dobro, ali molim te mozes li da nabrojis sta ti podrazumevas pod jarmom, koje sastojke i kako spremljeni. pozdrav
 
Ja moje zeceve hranim travom,senom,zapecenim hlebom i ponekad im dam klip kukuruza,da ne grickaju kaveze koji su od drveta,a inace dobro napreduju za sad sam zadovoljan :D
 
Laske je napisao(la):
Ja moje zeceve hranim travom,senom,zapecenim hlebom i ponekad im dam klip kukuruza,da ne grickaju kaveze koji su od drveta,a inace dobro napreduju za sad sam zadovoljan :D

jel ti olovka ostala bez tinte?! ili samo s tim hraniš!? :sta: :haha:
 
Laske je napisao(la):
Ja moje zeceve hranim travom,senom,zapecenim hlebom i ponekad im dam klip kukuruza,da ne grickaju kaveze koji su od drveta,a inace dobro napreduju za sad sam zadovoljan :D

Dali bi nam mogao malo opsirnije napisati to zadovoljstvo. Koliko ti treba vremena da od kocenja do klanja prode vremena, meseci. i koju vrstu, rasu kunica drzis. Znas da bi se i mi zalozili za takvu ishranu jer je dosta jevtina i mozda bi i mi bili zadovoljni.
 
Ja moje zadnjih 6,meseci hranim sa Kulpinovim granulama-16%,i za sada sam zadovoljan.cena je 380 din./10.kg.
 
Nazad
Vrh