Dania

Na tom kombajnu dosta remenica su od odlivaka, dok kod mene na MF 24( Dania) su skoro sve limene i hoce da se lome posle dosta rada

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ja sam imao tu jedndu azdaju D3800, novu su moji uzeli, prodao sam ga coveku kod Pozarevca bukvalno kao nov bio. Ko jedan zmaj 142 odradio sigurno. Domacinu do 100ha i da ne zuri milina. A tek ove D4500, kaze mi jedan vlasnik takvog kombajna oko 30kj soje skida dnevno. Da bi smo imali D4500 ne bi smo razmisljali o zamnei sigurno. Gledali samo i trazili da kupimo takav kombajn, ali nigde nismo nasli da je ocuvan.


Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Где набављате делове? Другар има проблем са дисковима варијатора бубња не може нигде да нађе нове, данија 3800.
 
Ja sam imao tu jedndu azdaju D3800, novu su moji uzeli, prodao sam ga coveku kod Pozarevca bukvalno kao nov bio. Ko jedan zmaj 142 odradio sigurno. Domacinu do 100ha i da ne zuri milina. A tek ove D4500, kaze mi jedan vlasnik takvog kombajna oko 30kj soje skida dnevno. Da bi smo imali D4500 ne bi smo razmisljali o zamnei sigurno. Gledali samo i trazili da kupimo takav kombajn, ali nigde nismo nasli da je ocuvan.


Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
Koliko je mogao psenice da uradi taj sa d4500
 
Питање за ципу84 без зајебанције где набављате делове?Исто важи за људе који имају Даније?Јер овом другару је заиста потребна помоћ па некако да му помогнем добри смо јбг.....
 
Питање за ципу84 без зајебанције где набављате делове?Исто важи за људе који имају Даније?Јер овом другару је заиста потребна помоћ па некако да му помогнем добри смо јбг.....
Nisam imao nijedan jedini problem, nisam zamenio nijedan lezaj. Remenje sam zamenio dva komada, kupio sam u coningu u Beogradu i raspitao sam se za ostale, imaju oni sve i kataloski br. sa dimenzijama. Mislim da nema sto nemoze strugar da odradi. Prodao sam ga, cujem se sa covekom, samo reci hvale ima za kombajn.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Koliko je mogao psenice da uradi taj sa d4500
Pitacu ga pa cu da ti saopstim. Samo da najavim da je njemu malo duzi dan. 2012 zamenio za novog Claas-a i dosao je kod nas u selo da radi usluzno kukuruz, radno vreme mu je bilo od 7h pa dok je zavrsio, ako se dobro setim jednom je radio do 1h posle ponoci. To dodje bukvalno duplo nego meni, ja nikad ne ulazim u parcelu pre 10h, a zavrsavam do 19h.

Послато са Mi_6 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh