Dania

ta Danija ima adapter kao moj, dali i na adapteru postoji tarup?
 
ma opet nije to to,i kad kombaj stoji toliko dugo nesto nije uredu..da je extra otisao bi vec,kupio bi ga neko..ali ajd,valjda naletim jos na neku,malo povoljniju..:D
 
hvala panta 142 odlican je kombajn,pogledacu ga malo bolje,iako i on ima malo jacu cenu...:D
Nedjo to je bio moj kombajn ja sam ga kupio novog 1994 god. a prodao sam ga jer mi je bio mali za moje potrebe a čovek ga je održavao odlično i koliko znam da mu je uradio motor i to delive iz Mađarske je uvezao i veruj da vredi te pare, heder za kukuruz je odličan i kačenje je urađeno po PS.
 
Ganga i Panta 142 hvala vam na preporuci pogledacu ga,pa cemo odluciti sta cemo,posto se ja i moji omisljamo dal da uzmemo zmaj 142 pa da ga sredimo ili daniu...hteli smo daniu ali sve je teze zaraditi pare sa kombajnom pa ne znam dal se isplati dati preko 20 000 maraka na kombajn odmah...tesko je odluciti kad je sve nesigurno..:(ipak hvala vam puno..:D
 
kod mene u kraju ima danija 3800 i ono sto sam ja video cini mi se da ide 30 posto brze u odnosu na zmaj 142 znaci covek uradi hektar dobrog zita za oko 30 minuta po mom misljenju mnogo dobar kombajn
 
kod mene u kraju ima danija i ono sto sam ja video cini mi se da ide 30 posto brze u odnosu na zmaj 142 znaci covek uradi hektar dobrog zita za oko 30 minuta po mom misljenju mnogo dobar kombajn
kombajn danija 5800 je original MF 27 znaci imao sam taj kombajn a daniju ima moj komsija skoro ju je kupio i sve je org. a danija 3600 je kopija MF 24

---------- Poruka napisana 24-02-12 u 19:37 ---------- Prethodna poruka je 23-02-12 at 09:53 ----------

ta dania 3800 kakva je po kapacitetu u odnosu na 142?
kapacitet mu je dva naprema jedan ,,,ja sam imaoMF 27 i i taj kombajn je isao kao lud 140 mu je dob 5 slamotresa jedino stu mu je mozda motor poslab jel 137 ks mu je za taj kapacitet pomali ali za nijansu sve ostalo je super :sreca:
 
Koji adapter za kukuruz (suncokret) moze da se montira na DANIU 3600 i koja im je cena?​
 
Prvo nije potrebno da postavljate isto pitanje u više tema.
Drugo da li hoćete kukuruzni adapter ili heder za suncokret?
Kukuruzni adapter može da se adaptira da vrše sincokret, a ima i žitni heder koji se adaptira za suncokret, a ima i heder za suncokret pa se morate odlučiti.Inače ide adapter za kukuruz od 3 reda.
 
Treba mi kukuruzni adapter za D3600, čije je proizvodnje, jel treba prepravke u kačenju, gde može da se nadje i koliko otprilike košta?
 
U mom selu ima jedna Danija 4500 ali je na izdisaju sva je izlomljena vozac ima vec 80 god,i jos uvek je tera mozete misliti kako,klipnjaca mu je izletela kroz blok,slomila se sasija sa srednine i odvojila se sa sve sa kabinom a i tamo gde se kaci grlo hedera varena sto puta... steta za taj kombajn...:kisa:
 
Nazad
Vrh