Dan polja ZP hibrida u Zemun Polju

kako berac cisti kukuruz
 
ahha,a to je jos u podne radjeno,a subota je bila dosta topla,kod nas...bas je cist bio...al' hibrid je za pohvalu...
 
@galki
ljustika je ispod klipa,nesekiraj se,to se od gore rucno doradi da kad vozi kroz selo svi blenu :haha:
 
Izgled je dosta suv ima okrunjen vrh na dosta klipova, ja sam moj zp 434 merio u subotu vlaga je bila 28,9 ali klip izgleda dosta suv, po izgledu obećava dobar rod.
 
talianu je napisao(la):
Izgled je dosta suv ima okrunjen vrh na dosta klipova, ja sam moj zp 434 merio u subotu vlaga je bila 28,9 ali klip izgleda dosta suv, po izgledu obećava dobar rod.
to sto je okrunjeno je nista :ppozdrav:
 
uze mi rec sa tastature....
meni se toliko svideo hibrid,da je to cudo jedno...znaci stabljika nije visoka,klip nizak,bere se odlicno!
 
@KR sto se Branku,a i meni svideo 588 dobar klip,duboko zrno,nisko teziste klipa i niska stabljika,obojica ga sejemo sl godine. :D
 
kod mene se kruni ko blesav nesmem da berem 3 nego 2 sporom da nebude guzva u beracu tada se manje kruni
 
North ARMY je napisao(la):
@KR sto se Branku,a i meni svideo 588 dobar klip,duboko zrno,nisko teziste klipa i niska stabljika,obojica ga sejemo sl godine. :D

Potpisujem. Razmak u redu ne veći od 20cm.

Ja ću ga kombajnirati.
 
Nazad
Vrh