Cosun Seed semena, utisci i iskustva

Dobri J

Član
Učlanjen(a)
29 Jan 2016
Poruka
60
Pozdrav svima!

Planiram da sejemo u martu grahoricu u kombinaciji sa ječmom, pa tražim seme. Dole na jugu Srbije je veoma problematično da se nadje i jedno i drugo, a ovde oko Beograda mi nude semena Cosun Seed-a za koje nikad nisam čuo. Ima li neko iskustva sa semenima ovog proizvodjača?

gabricn

Član
Učlanjen(a)
24 Jun 2009
Poruka
769
I ja sam uzeo cosun scarlett,malo mi skup 55 din. ,sreca nije velika povrsina

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

gabricn

Član
Učlanjen(a)
24 Jun 2009
Poruka
769
Samo jedna zadruga imala jari jecam i daj sta das. 250 kg na 2kj

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

Dobri J

Član
Učlanjen(a)
29 Jan 2016
Poruka
60
Meni u Rataru rekoše za ovas oko 55din/kg, ječam 62din/kg. Ali ja imam baš sitno, 1ha. Zašto vi Vojvodjani ne pazarite NS seme? Verujem da ga nije teško naći kod vas...

talianu

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2009
Poruka
9.607
Ja sam zvao ove iz cosun seda u petsk ,dogovor je bio da se čujemo danas oko 9 ,međutim niko nije se javio iz 10 pokušaja.Toliko o ozbiljnosti sada razmišljam da odustanem od njihovog semena.Ima trenutno u ns Sorta Marko.

- - - - - - - - - -

Moram da poreknem jučerašnji post,javili se ljudi i sve smo se prilično lako i lepo dogovorili,po realizaciji se javim sa utiscima.

talianu

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2009
Poruka
9.607
Eto napao sam ih na prvu loptu ali nisu bili u mogućnosti da se jave u ponedeljak,utorak su se javili i sve smo lepo organizovali i dogovorili cenu,Diklofen je uplatio i za mene roba je stigla kod njega juče tako da je on uspeo do mraka i da poseje,ja sam danas preuzeo od njega.Čim se ovremeni setva. Nazvao sam i direktor da se zahvalim i lepo se ispričalu za savet oko đubrenja i zaštite možete zvati kad god poželite.Od jarog imaju Sjarlet koji smo i mi uzeli ina jednu dobru osobinu što se može sejati od 1.10 do 1.4 . Svaka čast za saradnju jako koperativan direktor .

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.318
Ne razumem baš, jel oni proizvode samo semena pšenice i ječmova, ili i ostalo?

Vrh