Cisterne za osoku

Probaj direktno na pumpi,skini crevo sa pumpe i probaj rukom da zatvoris usis da vidis dali vuce
 
Jel ti uvuklo mozda osoku u pumpu? Hoce nekad da se ukrute lopatice. Ja sam to uspevao da resim tako sto sipas ulja malo na onaj ventil sigurnosi na zadnjem delu pumpe. Povuces ga prema sebi i sipas ulja dok radi vakum da uvuce ulje u pumpi I trebalo bi da proradi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vukla septicku jamu, kad stavim ruku slabo pravi vakum ali pravi jak pritisak da izvaci

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ima li neko cisternu Oehler OL FVP 40 ?
Tako piše u Saobraćajnoj, niđe pločica-librice na njoj...
Zemlja porekla: Nemačka...
Kupio zet, u lošijem stanju, pa bi da se sređuje, poželjno je Uputstvo i/ili Priručnik, najbolje oba ?
Bila je "vakumirana", pa "klomferisana" i ispravljana na diskutabilan način, sledi mi par bravarskih intervencija da se dovede u neko iole pristojno stanje...
Curi ulje na pumpi , i tako...
P.S. Nije slikana, jer naprosto, blago i jednostavno rečeno, nije za slikanje... 😝
Ako baš insistirate da gledate taj "horor" od slika, u redu, bićete ispoštovani.... 😂
 
Nazad
Vrh