Cisterne za gorivo, vodu...

Miroslave samo je napunite vodom i sačekate da se ugreje i eto bazena samo takvog.
 
evo i ja se ponovio malo. jos treba kada se dodje vreme da se ufarba inace zdrava cisterna 4 mm debljina lima
34nip6t.jpg

2cgeopg.jpg
 
5000 litara, a tockove sam zamenio pa sam stavio kamionske gume, inace su bile balonke od zmajevke, ima neka firma izvadi srce felne i pravi po zelji, ovo je stndardna sa 6 rupa felna tako da mi svudge pasira.
 
imam ponudu za ovakvu cisternu,samo bez pumpe, pa me intrsuje koliko si je platio ako nije problem.
 
65.000 din sam je platio ali sam posle jos stavio tockove od kamiona. koja su me kostala 350 eura. to mi je bilo povoljnije jer jedna guma bila losa, a nisam dobio glavcinu. to bi me kostalo 300 e, a ja sam za 350 e dobio kaminske gume i jedna rezervna sa rupama od 6 rupa koja pasuje na vecinu prikolica. pozdrav

- - - - - - - - - -

a koliko tebi traze za nju? hvala
 
trazi mi 900e,mada mislim da bi spustio cenu,trebaju mu pare.ima gume balonke u dobom stanju,nema rezervnu,trebalo bi isto kao i tvoja da se prefarba.kakva je to pumpa,jel mozes sa njom da punis i praznis cisternu
 
Član Chile u našim forumskim oglasima prodaje majevicu od 3000lit za 600 evra.Koliko koštaju te kardanske pumpe koje idu na takve cisterne?Kod njega je samo cisterna bez pumpe koliko sam ja video.
 
ako kome treba vakum pumpa za cistermu imam ja jednu viška u solidnom stanju,pumpa je jača sa 9 krilaca na rotoru
 
to je pumpa koja samo vuce iz cisterne, ja sam isto dobio balonke gume, ali sam zamenio za kamionske. Jer bi uskoro morao kupiti balonku jer te kamionske gume su oko 100 e a imaju 16 platni, i mislim da su izdrzljivije nego balonke. pozdrav
 
Nazad
Vrh