Pa tako sto je podneo zahtev, a nije podneo dokumentaciju... Kad krenu u obradu odbice ga...
Surdonja Član Učlanjen(a) 5 Mar 2011 Poruka 1.507 Lokacija Progar - Srem Danas u 14:03 #1.241 Pa tako sto je podneo zahtev, a nije podneo dokumentaciju... Kad krenu u obradu odbice ga...
Z Zoran0230 Prijatelj Foruma Učlanjen(a) 1 Jan 2010 Poruka 16.654 Lokacija Kikinda Danas u 14:06 #1.242 Marko98 je napisao(la): I meni nija jasno kako ste aplicirali kad moraju da se prilože prijemnica i sprecifikacija od klanice Kliknite za proširenje... Ne znam kako.Sreća što sam poverovao kolegama jer čim se drugi pojavio odmah sam posumnjao da ja nisam u pravu dok mi nije pokazao šta je aplicirao.
Marko98 je napisao(la): I meni nija jasno kako ste aplicirali kad moraju da se prilože prijemnica i sprecifikacija od klanice Kliknite za proširenje... Ne znam kako.Sreća što sam poverovao kolegama jer čim se drugi pojavio odmah sam posumnjao da ja nisam u pravu dok mi nije pokazao šta je aplicirao.