Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Па добро момо, можда те позову због европских интеграција. Има ко чита форум, мора и неко за јевропу да буде присутан. А ти си тамо буквално у комшилуку.
 
A vas precednik nam dolazi sutra u nase selo u posjetu . Otvara se vrtic koji je dijelom ili u potpunosti neznam bas , finansirao narod Srbije .Hvala narodu Srbije.
Lepo što nam se zahvaljuješ, ali kao što si upoznat, narod je te pare dao prisilom pod pretnjom prinudne naplate.
Dakle, opet je, tebi omražena, diktatura odradila posao..
Pretpostavljam da ni tvoj narod nebi nama drugačije dao novaca, iako nas volite kao i mi vas..
 
Moristi kad si tu . Rastavio traktor radi mijenjanja semeringa radilice. Vidim da cilindar kvacila pusta na jednom klipu. Jos sam dodatno unistio prsten plasticni unutra kad sam vadio. Kazu mi da samo u Doboju rade te prstenove pa sam se narucio. Original set rep jako skup a dugo se ceka . Valjda ce znati koji materijal ide , ulje je transhidraulicno ?

 
Nego jel pratite vi desavanja u Africi???

Bogami ozbiljna situacija

Pocelo je u Nigeru gde je bio drzavni udar i skinut je sa vlasti "francuski" predsednik

To se naravno nije dopalo francuzima i amerima i organizacija CEDEAO je odgovorila da ce vojno intervenisati(pod sapom istih tih francuza i amera),clanovi nigerija,gana,senegal,togo,liberija,obala slonovace itd

E sad odmah su ostali koji nisu clanovi a to su burkina faso,mali,gvineja rekli ako se napadne niger to je napad i na njih i da ce reagovati

Posebno je interesantno da je Alzir stao uz Niger,pre 2 dana je nacelnik generalstaba bio u rusiji na hitnom sastanku

Ozbiljno se zakuvava rat
 
Pa ako se dobojci tim bave, nebi trebali da pogreše. Klizni prsten je koliko vidim klasični teflon odnosno omegat kao i u drugim hidrauličnim cilindrima. Zaptivna gumica za hidrauliku nema tu neke mudrolije..
Biće to dobro, do not worry be happy..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh