Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Prve godine bez djubriva će roditi solidno. Naredne manje, pa sledeće još manje... Itd...
Pa za jednu godinu i oričam, ne bi mi toliko osetili. A opet ako bi ostali puni magacini đubriva, drugačija slika bi se srvorila što se tiče cena istih....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ko je prinuđen da seje sitnozrne kulture tipa ječam i pšenica bez veštaka može samo da se slika, polako sprema štrik i bira gredu na tavanu.
U soji, suncokretu i kukuruzu može da se prokurva ali ne doveka.
 
Ja znam par njih koji su ove god sejali žito bez veštaka, prinos 2 do 2,5 tona po kj.
A oni sa veštakom prinosi od 2 do 3,5 tona. Kod kuma prosek 1,5 tona, domaćinski nađubreno, nažalost viroza je uradila svoje.
Ajde sad budi pametan.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ja znam par njih koji su ove god sejali žito bez veštaka, prinos 2 do 2,5 tona po kj.
A oni sa veštakom prinosi od 2 do 3,5 tona. Kod kuma prosek 1,5 tona, domaćinski nađubreno, nažalost viroza je uradila svoje.
Ajde sad budi pametan.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Pa ako je razlika 2 tone i 3 tone isplati se nadjubriti. Za tonu psenice dobijes 36000 vise, a ne das toliko za vestak....
 
Da li je neko koristia Timac agro djubrivo Euronature P26? Imam ponudu za 96 din, mislio sam da uzmem za psenicu.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
GEO 2 25/1=940e tona a džambo 900e tona sa PDV - om, plaćanje avansno 50% ostatak po isporuci. Rok isporuke 30 dana.
 
Nazad
Vrh