Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Moze da se kupi,treba ti PIB tvoj ako si u PDV-u ili preko zadruge,apoteke...Moras da posaljes fax-om najavu za kamion,registracija,vozac i kada dolazi na utovar,u principu nista komplikovano.
 
Ma to nije problem,samo se preračunavam koliko me izađe sa prevozom franko moja garaža,da ne bude do Soluna 100 somuna. Ja sam već uzeo jednu turu ruske po 35din mali dzak, na adresu.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Azotara Pancevo.
20180110_170734.jpg

Imenjace kada si bio i pitao za cene? Danas svratio na vratima okacen papir san oko 37000 sa pdv maloprodajna cena po toni. A cenovnik od 27.12.2017
 
То је нека грешка.Ја данас звао, САН је 27700дин/т, а КАН-а нема тренутно. Ни уреу тренутно не пакују.
 
Jel ste culi sto su poceli ti od 25kg. Kazu nrma mladih da rade pa da starima bude lakse hehehe. Al su nezgodni po dva puta prebrojavamo prazne, zabrojimo se..
 
Ipak jesu cene koje je pisao moj imenjak. Ovo je za malo pakovanje, ma šta to značilo. Skoro bi rekao glupost, jer u tabeli pise cena a pored pakovanje od 5 kg.
 
Kan se jos ne proizvodi jer ide san,a urea samo curi iz pogona,hala puna,puno plato sa upakovanim paletama.Ne znam odakle vam da ne pakuju?!
 
Тренутно се у џакове 25кг, пакује само САН, уреа се производи али се тренутно не пакује у џакове, можда помало у џамбо вреће, али и то мислим да не раде. Вероватно ће ускоро почети да пакују и уреу у џакове
од 20кг. На платоу је само мали део ђубриво, и то САН, остало је гранулат.
 
Da li Azotara proizvodi ureu ili samo prepakuje rusku? Kod mene je pančevačka urea 34 din., ali je izbegavam jer se ranije lako topila i teško curi. Trgovac kaže kako je i pančevačka iz uvoza?
 
@ Dejaaa Nemoj da pricas kad ne znas.Azotara proizvodi svoju ureu,nema veze sa uvozom.
@savremenik Urea se pakuje i ide otprema,informacija iz prve ruke :ppozdrav:
 
Proizvode sami ureu, ja sam je uzimao i zadovoljan sam. U sustini Urea je dobra cija god da je. Kutina mi ovde koristimo zbog ustaljene granulacije, a kako su oni po pravilu skuplji od Ruske, poslednje 2g koristim rusku sto Promist pakuje i takodje sam zadovljan i granulacija je bila identicna obe godine.
 
Тако је, свака уреа ваља, само треба наћи одговарајућу гранулацију. Варирања гранулације од истог произвођача су ретка, јер су углавном последица поремећаја у процесу, а то врло кратко траје тј брзо се отклони. Мени је Кутина превише ситна и не свиђа ми се. Промистова ,,руска'' уреа је лутрија, зависи шта су упаковали, има је из целог бившег СССР-а, а има и панчевачке и румунске итд..
 
Ono sto sam godinama video je da jedino Rumunska ureja uvek bude dobra i ista.Svi ostali variraju i lutaju .
 
Nazad
Vrh