Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Danas stigao kamion djubriva; uzeli smo SAN cena 10 eura/25kg, KAN 10 eura/25 kg, Ruska 3*16 12 eura/25kg. Placanje do 15 jula...
 
Analiza đubriva u "NS Seme" laboratoriji na azot i sumpor, 3900 din. Mislio sam da stavim amosulfan Zorkin ali nisam nosio na analizu. Eto, da znamo i cenu analize.
 
Zasto bi se razocarao? Nije Zorka Azohem da prodaje rizlu...trebao si odneti na analizu.

Послато са GT-S7500 користећи Тапаток 2
 
Znam znam, trebao sam ali sam se odlučio za neku drugu kombinaciju pa je izostala analiza. Elem palo mi na pamet, nikada se nismo obratili "Zaštiti potrošača", da se izvrši analiza ove robe. Đubriva. Bilo bi to zanimljivo. Kada se analiziraju sokovi, ispisane akcijske cene u marketima, ne vidim razlog zašto ne može i đubrivo u kojem je godišnji obrt od nekoliko miliona eura. Evo poslaću im poruku preko Fb. Da im malo dam gas :)
 
zdravo jas sam nov na forumot pozdrav do site i sum od makedonija kaj nas zorka sabac 8-16-24-4s od 25kg ide od 10euro pa do 12 euro plakanje vo kes me interesira kolku e cenata kaj vas na ova djubrivo
 
Nazad
Vrh