Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Puno hvala Marčelo za poruku. Inače pun ti je inbox pa ti odgovaram ovako.
 
Ruski MAP 12:52 -60 din
Eliksir Zorka - 400 evra+pdv /tona ,ali kaze njihov komercijalista najmanja kolicina je 12500 kg.
 
Kod nas ruska 16-ica 379,5 e/t. (kod jednog prodavca 5% posto manje ako "o'ma kes", 10%, ako "o'ma kes, i bez fiskalnog racuna").
 
1100 dinara dzak od 25 kg?? A dzak od 50 kg da bude 2200 dinara manje od 20 evra, ma nemoguce??? Da li ti sleper doterao kuci ili???
Svaka cast ako si uspeo da dobijes tu cenu :)
 
Ja zaboravio da napisem koju rec o onom SSP djubrivu iz prakse.Lepa siva granulacija,prasine sacuvaj boze,traktor se beli od 300kg razbacenog djubriva i da najvaznije posle upotrebe obavezno momentalno oprati rasipac ako moze pozeljno masinom za pranje na 100 bari,obicnim crevom nema sanse inace u suprotnom moze rasipac da se baci jer ni cekic nemoze da polupa gde se ovo djubrivo zalepi.
Ja prao sa masinom za pranje odmah ali jedva oprao,prvi put se zeznem i ostavim 2 sata da stoji rasipac i uzmem da perem,to je bilo strasno skinuti,a ako se ne trlja mokrim sundjerom dok se pere cim se osusi ostaje sve belo kao da nije oprano.
Fertil je za ovo ekstra:osmeh:ali i dalje cu kupovati ovaj SSP zato sto je jeftin:osmeh:
 
Pre 10 dana mi dolazio promoter iz Agrimatca, Yara djubriva kvalitet, sigurnost, bla, bla, dao mi cenovnik, i lepo sam mu se zahvalio na ponudi......
 
Danas u firmi produkt kada sam zvao da narucim sledece cene:
Map 510e tona
3x15 kutina 370 e tona
NP 20x20x0 elixirov 380e tona
a koliko sam razumeo ima i fertilov NP on je jeftiniji nesto.
Naspram cene nasih proizvoda nije nimalo jeftino..
 
Nazad
Vrh