Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Nisam znao da daju oni na maloprodaju.Pozvacu bas da vidim cene.Hvala!:ppozdrav:
 
Zvao sam,kaze komercijalista oko 5 evra je jeftinije na dzambo vrecu u odnosu na dzak.S obzirom da nemam bas uslove za lako praznjenje vrece od 1000 kg,nikako mi se ne isplati da kupujem tako upakovano
 
Ne znam stvarno, zet mi ima veleprodaju djubriva, pa sam od njega kupio.... Oni su djubrivo uzeli jos pre mesec dana, i verovatno je drugacija cena na kolicinu od 300 -400 tona....
 
Kod onog u Jevremovcu kod Sapca je KAN iz Panceva 30 dinara.Kupio sam u ponedeljak.On je uvek najjeftini a kako se uklapa u cenu stvarno neznam...
 
Danas kupljen SAN za keš 290e/t,od sledece nedelje ide cena gore,urea je vec poskupela,navodno je u pancevu u azotari neki kvar pa nema vise proizvodnje ili cekaju da podignu cenu bez nivelacije lagera..
 
cena u petak za kes u jednoj firmi u Beodru - ali kaze magazioner, da od danas/od ponedeljka se ne zna sta ce biti sa cenam...:

SAN: 34000 din/t
Urea: 41500 din/t

cena u subotu za kes u drugoj firmi u Beodru:

AmoSulfan: 33500 din/t (290 e/t)
Urea (ruska): 40200 din/t.
 
Elixir 8 :16:24 -402 evra
NutriMap- 454 evra
SSP 18% - 190 evra
Urea Kutinska 369 evra

Zvao da pitam pošto je kalijum-sulfat u Dipkomu kad se nisam šlogirao.... 3750 dinara -25 kg .
 
Nazad
Vrh