Cene semena profi povrća

Odg: Cene semena profi povrca za 2011 godinu

koje seme preporucujete za nas pocetnike?

1. salata?
2. paradajz?
3. kornison?
 
Odg: Cene semena profi povrca za 2011 godinu

berar je napisao(la):
koje seme preporucujete za nas pocetnike?

1. salata?
2. paradajz?
3. kornison?
Ako si pocetnik bolje poceti sa nekom jednostavnijom za uzoj kulturom kao sto je rotkvica ,salata, luk,spanac pa tek onda preci na visezahtevne kulture
 
Odg: Cene semena profi povrca za 2011 godinu

da upravu si da je bolje prvo nesto jednostavnije.... mada za ove tri kulture sto sam nabrojao imam siguran plasman zbog toga ::namigivanje::
 
Odg: Cene semena profi povrca za 2011 godinu

Na forumu su iznesena zapazanja za poprilicno velik broj sorti

salate
paradajz
kornisona
Mala je verovatnoca da se napravi los izbor.
Mahom su to nijanse.
 
Odg: Cene semena profi povrca za 2011 godinu

@kurkela
Ajd posalji mi br telefona ili neki kontakt za ta semena sto si postavio katalog :D
 
Odg: Cene semena profi povrca za 2011 godinu

Druze ove su cene kod mene, tj, jedne firme koja
u Sabackom kraju ima niz apoteka.
Neznam dali ljudi salju ta semena.
Inace cene su svugde okvirne, + - par procenata.

Ubacio sam cene da bih, povrtari imali neki pregled situacije. :cao:
 
@Kurkela<br>
Oprostite ,da li bi ste mogli postaviti sličan cenovnik semena profi povrća i za ovu (2012.) godinu,ili mi preporučiti gde ga mogu ja sama pronaći(takav spisak).Osim paradajza,paprika i krastavaca,mene interesuje seme boranije i kupusnjača.

Zaboravih da dodam,po mom iskustvu,poljo.apoteke,iu cele Srbije uglavnom pristaju da šalju seme brzom poštom.Ja se,uglavnoma, tako i snabdevam semenom već nekoliko godina.
 
Poslednja izmena od urednika:
Kurkela je sa ovog foruma iz neznanih razloga iskljucen. :sta:
I mene interesuju neki odgovori, ali neznam sta se desava?
 
@janosh ako imate cene i info gde se moze kupiti seme postavite da svi mogu videti jer ima jos zainteresovanih
 
Predpostavljam da je ovo profi povrce

Nije. Bar ne u klasičnom smislu. Ovo (manus) je seme za organsko gajenje povrća. Hoću reći, bilo bi šteta kupiti seme od čoveka koji se namučio da odgaji stare sorte bez pesticida i herbicida i da sačuva seme netretirano, a zatim gajiti paradajz konvencionalno. Ako se neko profesionalno bavi organskim uzgojem, to je već druga stvar.
 
jura treba mi savet i tvoje misljenje jer vidim da si veoma stucan i iskusan u proizvodnji paradajiza.Prvo dali je hibrid Amatif1 paradajiza determinantni ikakvi su determinantni hibridi njihove osobine rast i nacin proizvodnje.Sta mi predlazes od hibrida za negrejani plastenik a sta za proizvodnju na otvorenom. HVALA
 
Nazad
Vrh