Cene lekova, vitamina i ostalog

Dusan F

Član
Učlanjen(a)
23 Maj 2010
Poruka
73
Da li neko zna gde se moze kupiti i po kojoj ceni vitaminski preparat VITOLIGAM
hvala i pozdrav

farid

Novajlija
Učlanjen(a)
6 Mar 2011
Poruka
1
Sta je Oksitocin?

Sta je Oksitocin? Potrebno mi je vise informacija o oksitocinu? Dali je neko vec koristio i kakvo dejstvo ima, kada se primenjuje? Trazio sam po netu ali nisam naisao na neke informacije.

Zato vas molim za pomoc.

Hvala unapred.

Sava21

Član
Učlanjen(a)
15 Nov 2010
Poruka
2.483
moze se davati u toku porodjaja da pojaca kontrakcije zida materice,kao sto je kolega rekao,a moze se dati i kasnije kada ovca nece da "spusti"mleko.

jovan.susek

Novajlija
Učlanjen(a)
16 Jun 2010
Poruka
11
Da li je neko sam vakcinisao ovce i jagnjad sa kventodizom, imam problema pa mi je preporučeno da tako uradim a ne bi da plaćam veterinara,nikad o sad nisam vakcinisao1

entuzijasta

Novajlija
Učlanjen(a)
26 Feb 2010
Poruka
999
Za sve postoji prvi put, ako vec imas problema onda pozuri sa vakcinacijom i u tom slucaju pozovi veterinara jer ces ti to tesko moci sad ako nemas iskustva sa tim, kazem tesko iz razloga sto im je vuna sad velika a daje se pod kozu tako da ces se verovatno spetljati a ako ti se ne zuri i bas hoces da to ti uradis najbolje da sacekas sisanje pa da to tad obavis ujedno kad ih vec hvatas, naravno revakcinacija posle 2 nedelje tj 15 dana. Pozdrav

saramilanko

Član
Učlanjen(a)
13 Jan 2011
Poruka
30
Pozdrav,nov sam u svetu kozarstva pa vas molim da mi napisete iz vaseg iskustva sta trebam imati u svojoj "apoteci" od antibiotika,vitamina,inekcija i tako toga!?Hvala

carr

Novajlija
Učlanjen(a)
11 Feb 2017
Poruka
14
sta mogu dati ovcama protiv metilja,u prolece pre pase...preventive radi

Talijan

Član
Učlanjen(a)
26 Sep 2014
Poruka
45
dosta toga , zavisi kakve lijekove možeš da nabaviš ,samo nemoj isti lijek koji si koristio zadnji put .

Vrh