Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

zombie_666 je napisao(la):
Ja prodao 5 bikova i junicu, bikove za 3.75KM/kg (1.92E), a junica za 3.35KM(1.71E). Jos ih nismo natovarili i vagali, to radimo sledece sedmice, pa ce biti tacno mase a bice i slika i videa, ja to uvijek snimam.

Otišli bikovi, prosjek 756kg, najveći je imao 852kg.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

zombie_666 je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
Ja prodao 5 bikova i junicu, bikove za 3.75KM/kg (1.92E), a junica za 3.35KM(1.71E). Jos ih nismo natovarili i vagali, to radimo sledece sedmice, pa ce biti tacno mase a bice i slika i videa, ja to uvijek snimam.

Otišli bikovi, prosjek 756kg, najveći je imao 852kg.

Svaka cast. Slike??
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ev hocu da stavim slike, al gdje je tema za to? Čini mi se da je neko napravio temu za slike bikova, al nema nigdje, samo sam nasao temu za slike krava. Imam samo sliku ovog velikog krkana od 852kg, ostale nisam mogao da slikam, izdala me baterija na mobilnom :udri:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Stavi sa kravicama, sad ću da promenim ime temi.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Koliko je realno da trazim za junicu simentalku ? Ovih dana treba da mi dodje kupac.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Junica je teska oko 400 kg. prodajem je za klanje zato sto je blizanka sa bikom,a inace sva stoka mi je umaticena.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

kod nas u bosni cjena skace prodo pet komada prije deset dana pa 4,1 km nisu jos otisli ali kaparu sam uzeo ali cujem da idu jos gore :cool:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

tezrim je napisao(la):
kod nas u bosni cjena skace prodo pet komada prije deset dana pa 4,1 km nisu jos otisli ali kaparu sam uzeo ali cujem da idu jos gore :cool:

to bikovi, a koja je kilaza?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

tezrim je napisao(la):
kod nas u bosni cjena skace prodo pet komada prije deset dana pa 4,1 km nisu jos otisli ali kaparu sam uzeo ali cujem da idu jos gore :cool:
kome si prodo po ovoj cijeni
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Danas prodao bik Mladena rodzen 21.3.2010,tezak 460kg od oca Sime(ental) i od sisata frizerica po 1,78eura
cena kukuruza i zita kod nas od 2,5 do 3eura za 10kg :nono:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

kod mene cena bikova u opadanju ,mada ih niko i ne trazi neznam sta se desava, ja imam 8 kom. za prodaju jos niko nije bio niti zvao, cujem da je jedan mestanin zadnje prodao po 1.85, mada mislim da sad nemoze ni ta cena da se dobije
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kod mene u kraju cijena isto krenula dole skroz, niko nit kupuje niti pita, do prije desetak dana je islo pravo po 3.7-3.9KM/kg, sad ne daju ni po 3.5.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

neznam tacno kome uzimaju al voze za hercegovinu nevadim ni krv a netrebaju ni pasosi a kilaza je negdje oko 600 kg prosjek po mojoj procjeni
 
Nazad
Vrh